Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Valaki eddig már meg tudta esetleg oldani, hogy oldaldobozt tegyen a 2007 utáni Z750-re konzollal mindennel?
új még, azt le se birsz róla szállni, de legalább van okod mosni + polirozni. Szolj ha segiteni kell a km-t szaporitani ... megyek.(vagy hozzd az utca végére)
Teljesen így voltam én is :D alig tudtam lerakni :D
rizoma-t nézzél még, vagy vannak egész jó másolatok is hozzá... dobból nekem raptor van fent, megy is a motorhoz és a hangja is kurva jó
én pénteken mentem vele ( először mióta megvan) rohad egy kis dög ez a Z, csak úgy viteti magát mindenhova észre se vettem és itt a város és környékén bele csavartam 200km-t
Köszi szépen a tanácsokat, megfogadom :)
Néztem barracuda rendszámtartót, lényegesen drágább de azért az már jobbnak tűnik. Kipuff dobnak a mivv suonot néztem ki, arról vélemény?
Egyébként itt szinte végig sütött a nap délután 4-kor jött meg az eső :/
Szerencsés
Ott nem volt eső? Amúgy gratula az új vashoz, tényleg sok melód lesz vele, mert látom teljesen gyári.
A rendszámtáblatartó amit néztél drága és szar is, mert csak úgy lehet felfogatni a rendszámot, hogy a világítás belelóg. A ledes indexet én elfelejteném, mert balesetveszélyes napsütésben nem látni semmit inkább fehér búrát vagy z 750R indexet ahogyan én is tettem.
Pár apró dolog és máris egy fasza, biztonságos gépet birtokolhatsz. Csere(zx6-zx10 hátsó rugóstag, légszűrő, bukógomba, zx6-zx10 eső telószárak, radiális fékkel, fém fékcső,lánckerék áttétel modosítás)
Csinosításképpen, hátsó sárvédő, rendszámtartó, kis vagy nagy plexi, indexek, rövid fék-kuplung karok, hasidom 750 vagy 1000, igény szerint fokozatkijelző, szivargyujtó (gps).Röviden ennyi, de még lehet fokozni
Szia!

Igen váltottam motort, a haverom meg átvette tőlem a z-t.
A tükör azóta üveg nélkül van. Azt hiszem azt mondta a haverom, h nem lehetne normálisan belerakni a műanyag mögé, csak sziloval az pedig elengedné idővel. Vagy valami ilyesmit mondott nekem. De már megbékélt a kis tükrökkel. És ne emészd magad miatta, majd ha járok feléd meghívsz egy kólára
Szerintem ez marha drága, másrészt meg ha átfúrod a rendszámot a yard megszexuál, ha épp rossz napja van...
Áááááá muszáj volt mennem egy kört :D
Az meg lehet, Meg lehet nem is ugyan arra gondoltunk.
Bár ha nézem, hogy mihez, jó még ez a gumi akkor a 2003as z1000 is benne van a listában.
A te mocidra más kell!
Szia!

Gyári 900ft/db
A Motorjavító.hu az nem én vagyok hanem a Német Pisti én a Fektigumi vagyok és megmérem a tárcsa vastagságát.06209311094.
Berger köszi az infót nagyon
pontosan nem emlékszem hogy hány kilcsit mentem el velük de talán 10ekm belement a hátsóba és sztem jól is tapadt
Lehet még kapni ilyen tipusú gummát?
BT019F 120/70 17 (58w)
BT012R 180/55 17 (73w)
Szia Miri!
jól látom nagy gixire váltottál?
sikerült a tükör probléma orvoslása? Hu hidd el naon sajnálom
estét mindenkinek!
vki nem tudná megmondani hogy milyen gummával gurult ki gyárilag a 06-os z750? előre is köszi
Gyári Kawasaki alkatrészek,kiegészítők beszerzését vállaljuk kedvezményes áron!
Elérhetőség adatlapon!
Én most vettem, 550 vagy 560Ft darabja
Szia Zsolti!

Mennyibe kerül 2003-as Z1000-hez elöl a vázon lévő tank tartó gumibak?

Köszönöm.
Szia.

Én hívtalak 6 fele, sajnos addig meloztam. Meg tudnád mérni őket mekkora a vastagságuk? Esetleg egy képet küldenél a mirko.vajnai@freemail.hu-ra, ha nem gond?

Előre is köszönöm!