Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szar visszarakni a tankot és elszoríthatja az üa.csővet!Kiszoktam cserélni sima üa. csőre két bilincsel.Sőt hosszabbra hagyom így könnyebb levenni legközelebb a tankot.
Köszönöm, de átnézte a szerelő, meg én is, kicserélte a csövet, és az AC-
ba is a gumigyűrűt.
Üzemanyagot a szerviz limit felett nyomja.
Van valami ami elektronika ami esetleg visszafojtja?
sziasztok!

nem tud valaki eladó hátsó rugóstagot z-be?

636, zx-10, zx9, zx6 érdekelne...
Nekem Z750-en volt hasonlo problemam, hogy 6000-es fordulat fole nem nagyon akart porogni. A titok nyitja annyi volt, hogy a tank visszarakasnal a benzincso nem lett rendesen a helyere igazitva es a kabelkoteg, ami ott fut elszoritotta. Egy ellenorzest esetleg meger, hogy a benzincso nincs-e elszoritva/megtorve valahol.
Sziasztok! Nem megy valaki Veszprém környékéröl a lime12-re?
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni?
Z1000-em van 2003-as. 215km/ó. 5.-ben nem gyorsul tovább.
6000-es fordulat fölött egyre gyengébb a motor.
Szinkron, szelephézag, be lett állítva, új gyertyát kapott és légszűrőt.
Üzemanyag rendszer ki lett takarítva, és nem változott semmi.
Nem vigasztal
Ha ez vigasztal nekem is van valami a motor elején a burkolatban, ami 6000-6100-ig van valami izé ami zörög de mar kalapácson gondolkodom...
Nem hinném, nem szeretném megbontani. Csak akkor, ha valamiért úgy alkudok majd meg a tisztelt vevővel, hogy az extrák maradnak nálam.
Vazzz! 5000től 8000ig még gond nélkül használhatod!
Rossz térfa volt, bosszantó lehet!
Rendszámtábla tartód nem adod el külön?

vagy csere gyárira?
Ha most nem vennék autót, akkor visszavenném, de akkor autó nélkül maradnék. Tudom ez ilyen geil szövegnek tűnik, de tényleg nagyon imádtam ezt a motort. Valószínűleg ezt a ninja is érzi, mert mindig szopok vele... Jelenleg 4000-5000 vmi iszonyúan rezonál, 8000-10000-ig meg vmi kurvára csörög. Egyik okát sem találjuk
Nagyon szép, de sajnos ez nem fér bele a keretbe...
Olyan időzavarom van, hogy képtelen vagyok kihasználni. Belement kőkemény 2,5e km amióta elhoztam tőled. Ez így nagy luxus. Rá kell mennem valamilyen túrásabb vonalra, hogy közösen is tudjunk motorozni. Mert az egyedül gurulós időkkel mostanság nagyon szarul állok.
Necsináld?! Hogyhogy?
Szia. Én egy 2007-est tudok ajánlani neked. Hibátlan, imádom, mégis meg kell válnom tőle. Ha érdekel, akkor itt találod: http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_maganszemelyto
l-6012046
Árakat tudnál irni?
Szia Béla!

Nekem van egy első telóm fölöslegbe. (17 Ekm)
Ha gondolod, ugorj át Kistarcsára megnézni.
Z.
tankom tuti van egy elado, hatso lampa is, konzolokat megnezem
Köszönöm mr nem aktuális... :( olajteknőt kell először vennem :|
Ha nem gyari elejet raksz bele, akkor az olyan 2 kilo korul lesz.
ok ,köszi szépen a segitséget utána kérdezek áraknak, sajnos semmi nem maradt épen az elejéből , kell kerék tárcsák , telók. esetleg tud valaki valami olcsó lelőhelyet jelezze. kéne még tank , kormány, hűtő , faridom , hátsólámpa, lábtartókonzolok
Hatuljaba 05-06 ZX6R-bol, vagy 04-05 ZX10R-bol szokas belerakni a gatlot, azok viszonylag fajdalommentesebben megoldhatoak.

Elejebe szinten rakhatsz 03-06 ZX6R-bol, vagy 04-05 ZX10R-bol teleszkopokat. Also-felso villahid az cseres mindenfelekeppen, mert forditott telok miatt mas lesz az atmero. Utana jon a maradek, hogy feknyergek, fektarcsak, felni esetleg ...
ha jól tudom:

zx636-zx10 villa 2004től
z1000 felső villahíd
z1000alsovillahíd(talán a 636is)
Féknyergek 636-zx10(talán még a gixxer fékek is 2004től)
Az első felni maradhat kisebb módosítások után.
Ha nagyon barkácsolós vagy akkor talán az összes fordított teloval össze lehet építeni, de egyszerűbb kawával.