Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami elérhetőséget írnál a profilomban megadott e-mail címre?
hali Robi koma,
asszem én megyek
ha csak az égiek máshogy nem akarják
Hát dunlop sportmax van rajta ezaz NEm tudtam hogy 15 ezer egy rugostag aszthittem huzosabb anyi még belefér.... Hát szerintem majd tavaszra veszek rá egy hátsot Nekem a Pirellinek tetszik az angel tipusu gumija elég jokat is irnak rolla.. de addig még sok idő van.
Ja és Augusztus 24. Lime party a Ringen
Jön valaki a jövő héten szombaton a 2. Kawa kanyarra?
A kozelben nem tudsz itt valakit, aki arul hasznalt D211-et meg hasznalhato allapotban joarasitva?
Ha nincs rá cash akkor tényleg csak az álítgatás marad hát kiváncsi leszek, hogy a hátsót be tudod e lőni , de 15000 csak összespórólsz egy hátsó rugóstagra
Gumi kérdésben én dunlop (D211)párti vagyok ez bevált tapad rendesen, igaz hamarabb elkopik mint az előző michelin pilot road 2 2ct.
Inkább a gumi kopjon mint az oldaldekni vagy a fényezés!
Pirelliből pedig a supercorsa
Ha meg használt gumit veszel marad is cash a rugóstagra
Ja ez szombat este volt...
Oké benne vagyok majd valamikor.
Hali: az enyém eladó 2007 z750s 28ezkm sokesztra.
tf:.06306355969 első tulaj
Sziasztok. Szeretnék vásárolni egy z750 et, már jártam itt nálatok, ha esetleg valaki eladná vagy van ismerőse aki megválna tőle, 750.000 ft környékén az írjon itt egy privit. köszönöm
Hát azaz igazság hogy most ilyenre nem igazán van cash... olyan kalappal köszönunk most amilyen van :) de remélem majd ebből is kihozzuk majd a legjobbat amit majd csak tudok. A másik baj az hogy 4000 km van a mociban de olyan kockásra van kopva a hátulja hogyaz valami eszméletlen... Idén még egy Gumit is venni kéne rá:) Egy pirelli Angel ra gondoltam Vélemény?
kösz kösz . valószinüleg ez lesz majd akkor rászánok egy kis időt...
Helló! Ha minden igaz akkor szombatra gondolsz, akkor Soltvadkert felé jártam...az valószínűleg nem én voltam. De valamikor találkozhatunk, ha gondolod. ;)
Hali!
Szerintem a gyári teló felejtős legalábbis a hátsó, én nem tudtam rendesen beálítani.
Zx6 ost vagy 10-est neki ,de ha igazán jót akarsz az elsőket is kicseréled, igaz az már nem olcsó mulatság, de megéri
Üdv,tegnap véletlenül nem téged láttalak Szeged alatt,Hmvhely felé a 47-esen?Egy kis darabon mögötted mentem(ha te voltál)aztán lementem tankolni a shell kútra.Kék vtr-el voltam.
Szerintem ne bizd szervizre, mert ezt a Te motorozasi stilusodhoz kell beallitani, amirol a szerviz semmit sem tud. Csavargatni kell, egyszerre csak egy dolgot es minden allitas utan probalni, majd felirni, hogy mit tapasztaltal. Utana ha mar van egy kisebb eredmeny halmaz, akkor lehet otletelni rajta, hogy mit merre kell allitani a vegleges megoldashoz.
Hali
Z 750-es első meg hátso teleszkopon kellene álitani mert elég puha. Kérdésem az lenne hogy ezt bizzam a szervizre? Ahol elvileg tudják mit hova kell... mert az első telon ugye 2 állitási lehetőség van.
sziasztok

segitséget szeretnék kérni,tud-e valaki olyan valakit aki tudna segiteni basi féle hasidom összerakásában sajnos az én szerelöm elég tehetetlen
Hali: itmár senki nem akar motort vásárolni.
Helló, Zalaegerszeg/Keszthely/Szombathely háromszögben/körül nem tud valaki egy jó szerelőt/szervizt ahol futómű vizsgálatot is csinálnak? köszii
foleg hogy mar 7 eves, szerintem jol nez ki
köszönöm a segítséged.
Az igen...
Pedig kép alapján gyári állapotúnak mondtam volna.
De Ismerős. Ma néztük meg . Nem jutottunk el odáig hogy megkérdezzem külföldről behozott-e? Mindene festett.( szó szerint) Bal oldali dekni cserélve , nem gyári tömítéssel Nézd a képet. A blokk hangja nem olyan rossz . Szivargyújtó ajzat az ülés alatt ,nekem nem valós km-re utal. Szerintem törött volt. Nekem a kiírt árat nem éri meg. Ha tudtok jót linkeljétek be köszi.
Szia! M-es körül már nincsen, de XS és S meg L-XL környékén van még. Itt van róla több infó: link