Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nagy a haszon az biztos, de hiába árulod 20ért ha a neten 17800ért is lehet venni. Senki nem fog tőled venni. És a Magyar eléggé ár érzékeny fajta.
Előttem írtak castrol-ról. Furcsa nekem, hogy olyan olcsó és olyan jó, mint aminek mondják. Én maradok a motulál azért.
Bár mindenki másra esküzik.

mind1 ez a fórum nem erről szól. Részemről lezártam. béke
Ne haragudj,de 750-ről írtam és szét van tuningolva,de bírja már 40000km-t elmentem vele.Igaz 4000km-ként cserélem az olajat és szigorúan 300V Motult használok.Aki ismer tudja,hogy gyorsan megyek,de nem bántom a gépet.
Sajnos nekem a z750 eleje van meg.Tudod a sima villa stb...
A 300V15/50-es Motul-t?Olcsóbban adod?Az jó!Abból a haszonból ami neked van rajta biztos nem motorozol,de még kajára sem kerül belőle.
Sziasztok!

Érdekelne valakit használt motorgumi:
Első: Metzeler MeZ4 120/70 ZR17 a profilmélység még mindenütt 2-2,5 mm vagy annál több, viszont a gumi 1999 40. heti gyártású!
Hátsó: Bridgestone Battlax BT020 180/55 ZR17 a minta a közepénél eléggé el van kopva, a megengedett 1,6 mm alatt van, a széleken viszont még kb 3 mm, a gumi 2005 27. heti gyártású.
Fényképeket tudok küldeni, illetve Győrben meg lehet tekinteni. Ha érdekel: kovacs pont mark1988 kukac gmail pont com, írd meg nyugodtan mennyit érne neked.
Wooow, gratula! Mikormikor? Ne má, hogy ezért eladd! Ezt a hülyeséget én is elkövettem...
(Ha valaki gyermekáldást szeretne, ezt a gépet vegye meg... )
Szervusz! z750 '07-eshez km óra jeladó mennyibe kerül?
Az első talált
15W-50nek kicsit drága. Én olcsóbban adon
Szia!

Van egy Z1000 nem jó?
Üdv!
Én is gondolkodom power commander beszerzésén, az ezredeshez. Már vannak rajta Martin carbon nyitott dobok, és a sportszűrő is hamarosan belekerül. Valóban +40% LE, és +40% fogyasztás növekedést jelent? Eddíg mindenki +10-15%Le-ről, és a fogyasztás csökkenéséről beszélt. Tehát a nagy Z-ből 175 pacit lehet kihozni? Ezt mennyire bírja a főtengely, hajtókar stb? Valakinek tapasztalat?
Nem tud valaki egy elején törött z750-et?
15/50-es a jó viszkozitás!Motulból is!A többi duma és marketing.20000ft nálam 4 liter.Hangsúlyozom 15/50-es.Most már leírhatom barátom Potzner Feri egyszer jött hozzám és arra kért,hogy segítsek neki eladni ....olajat amit sponzorba kapott mert csak a motult meri beleönteni.Pedig Ő bántotta a mociját!Ja és rossinak is megfelel.De mindenki maga dönti el mit önt bele és a pénzéért mit vár el.De a csodát várni lehet a jót meg kell venni.
Nekem 40%+ lóerő a z750-en és 40%+fogyasztás!Ez tény.
Hátha valaki váltani akarna közületek:

Sürgősen új gazdit kell találnom neki: http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Power Commanderrel valóban üzemanyag takarékosabb lessz a vas, és még erősebb is? Vagy ahhoz hogy jelentős javulás legyen kell egy sport kipuf rendszer is?
Ki mit gondol? Pl: Z1000 2005-höz
Hi Panyó köszi hogy elhívtál,nagyon szivesen eljönnék. Bele kell akkor huzzak 1 kicsit a szerelgetésbe... és még kipufogót is kéne nézzek,de ha más nem lessz vissza teszem a gyári überbrutál ágyukat.
Szia bocsi lemaradtam 1 kicsit a Börzsönynél Szobbal szembe? egyre gondolunk? mert akkor tényleg gurulhatnánk néha együtt.
18000Ft alatt én se láttam sehol a Motult...
Barátom szokott nekem intézni Castrol Power1 Racing 10w-50-et 10000Ft/4l áron, azért használom én is ezt a típust...
Így értem és egyet is értek. Drága olaj az kétségtelen.
Én nem kifejezetten a Te áradra mondtam h. sok, mert életemben nem tettem még Motul olajat a motoromba, hanem arra, hogy Tot kolléga tavaly a 10w50-es Castrol Racinget ~2200 Ft-ért intézte. (hálám azóta is üldözi érte)
Kutya pedig szintén 2000 Ft környékén adja a 10w40-es Fuchsot.
Szóval én így értettem
én 17800Ft-nál olcsóbban nem láttam sehol.

Idén 20% körül emelt a motul. De tudsz olcsóbban, akkor küldj 1 linket. Megnézem, hasznos lehet árképzés szempontjából.
Azért az annyira nem jó ár, azt lásd be
Természetesen megpróbálok(unk) menni...
Hali! Nem! Börzsöny mint Mátra, mint Mecsek, mint Pilis, stb...