Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valakinek tapasztalata sportlégszűrőről? Érdemes beszerelni, ér valamit?

Z750 2004 + Two Brothers

Üdv!
Valaki nem tervez olajcserét?
Rajtam maradt 3x4liter motul 300V factory line 10w-40-es 16500Ft/4 liter-es áron megválnék tőlük
ez az hozza mindenki a gyereket
Gyerkőc jön, vagy nincs pénzed benzinre?
Dorog az itt van közel,remélem a Márciusi évadnyitóra jössz!
Hodis! Ez neked is szól!
Na meg minndenkinek!
hát ez az
Miskéri Gyúrjá Vazeee!
Simán lenyomlak, feltéve ha körbeérek
Halló!Börzsöny, mint Bonyhád-Börzsöny?
Szeva! Csak 25km-re vagyunk egymástól ! Mehetnénk majd 1-2 kört...
Tök igaz... Bocsi pótoltam a hibát
Egyébként dorogi vok 38 km pestől. Van egy Z 1000-em 2005-ös,amit teljesen gyári állapotban vettem tavaly augusztusban.Most a szar időt kihasználva csinálgatom, és egyre jobban be vok kattanva hogy nem tok mocizni

Milyen évjárat?Merre vagy?az adatlapodból nem derül ki sokminden

9. én lejárt a műszaki ,de nem sok motorozás lessz az idén sajnos,(családi okok miadt)aztán lehet,hogy jövőre el is kell adni szegénykét a kátéemtől is most tavasszal elbúcsúzom (azért idén szomszédot még lenyomom a ringen )
Köszönöm szépen a sok tippet, hétfőn körbe is nézek nagyon kéne valami rendes gumi a vasra mert tavaly vágott slickel próbáltam kőzlekedni /így vettem a mocim/ de semmi esélye sajna.
400-500 mi? :) Najó tavaly nem mentem sokat, de így is megvolt a 4000. Idén többet tervezek, de májusig vizsgázgatok, majd csak utánna. Neked mik a tervek?
Miskerinél 4-500km
Bátran merem Briant ajánlani
http://www.kepesmotor.hu/sport...
Hivatkozz rám nyugodtan,Nekem jó volt a pilot road 2 2ct(gondoltam én) 25000km mentem vele és még volt rajta minta ,de a végén csúszkált Szlovákiában
Ahogyan feltettem a gp211-209 et már tudtam,hogy ilyen vagy ehez hasonló lessz csak fent,tapad mit a barom most is itt van egy tartalék hátsó Brian jóvoltából
Szia!

Új és használt gumiban tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Szeva! Érdeklődnek, hogy az egy szezon milyen futásteljesítményt takar?
Brian tud jó gp 211-eseket. Használtak, de nekem egy szezont mindig kibírnak. És tapad és tapad és tapad.
Bocsi le Maradt Kiskunhalason! De futár szolgálat de megbeszélés tárgyát képezi az egész 6400 Malomsor 6. Tel: 77/424-252
Déli városkaputól dunlop -ot vettem Párban akciósan újonnan 54000 FT-ért
Keresd Brian-t itt a sportmotor fórumon!
Sziasztok tippeket szeretnék kérni hol tudnék olcsón gumit venni /ha lehet ilyenről beszélni egyáltalán 190-es guminál :-( / vagy esetleg valami párban olcsóbb akció. Előre is köszönöm a válaszokat.
Na mi újság a faliújságon?
Hali! Gondolkozok én is egy f.kijelzőn, állandóan tenném 7.-be. A Prop-tech max. 25km tőlem (köszi az infót , nem tudtam, hogy van nekik saját) jövő hónapban talán összejön.