Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Nekem ilyen volt én használtan vettem egy 10esért Oldaluk itt van.
Én nem adnék érte 20ezret meg többeket,annyit azért nem ér
Köszi az infót!
oké elmegyek majd előtte felhívlak
Gyere el és nézd meg milyen van nekem. Csipet berakja igényesen ócón. Nekem a sima (tehát nem a programozós van) Ágóéknál vettem.
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4482&session_id=JbkIKEOlg
g.7208
Ez az évadnyitó program. 2008-ban 1100 motoros volt.
emailcímem: robert.soregi kukac gmail.com
'05 Z750 doboztartót fel lehet tenni '03 zx636-ra? Vagy nem ugyanolyan a hátulja?
Nekem még egy olyan gondom is volt éppen egy ilyen GiPro-val, hogy miután beépítettem, egy SpeedoHealert is, onnantól kezdve nem tudtam úgy betanítani, hogy korrektül mutassa a fokozatokat. Jó, valószínűleg én vagyok a béna.
A másik pedig, hogy Figunak igaza van. Az előző szezonban végig használtam, de őszintén szólva nem sokszor pillantottam rá. Előbb-utóbb úgyis készséggé válik, hogy fejben számold a fokozatokat Ha van egy ilyen mankód, akkor csak később alakul ki a készség. De egyébként ha teheted és megengedheted magadnak, miért ne szerelnéd be? 20 perces meló volt nekem is, és én extra balfék vagyok minden szerelésben.
köszönöm szépen!
Szia!
Én korábban ilyet használtam, egyszerűen beszerelhető, soha semmi problémám nem volt vele, szóval csak ajánlani tudom.
GiPro
Vissza Kerestem! De hogy melyik márka vagy Típus lenne a Jó azt Nem találtam ha Tudsz Segíts Légy szíves! MErt nem szeretnék rosszat Venni! köszi
ok köszi
keress vissza azt csak azért írom mert szerintem felesleges pénzkidobás, sose kellett így nem is ismerem őket
de itt több srácnak is van és elég bőven kitárgyaltuk, képekkel, gyártóval, még linket is találsz
2003-as évjáratú a moci ! elírtam a végét
Sziasztok! Kérdés? Milyen Fokozat kijelzőt Vegyek? Típus Márka?! 2003-as évjárat?!
cia Tutu
ez csak természetes, régiek, újak, jöhet bárki
addig még pontosítunk úgy is
Szintén csatlakoznék,ha minden jól megy! Valami infó az útvonalról?
Eladó Z750-1000 2007- Matris kormány stabilizátor fekete, kék, Z1000 2003- Power Commander III 210-410, Z750 2007- Leo Vince SBK kipufogó
Csak telefonon érdeklődj!
06705850436
Eladó Z750-1000 2007- Rizoma sport lábtartó konzol szett, 2007- sport lábtartó konzol szett, Z750 2004- sport lábtartó konzol szett.
Csak telefonon érdeklődj!
06705850436
Hol lesz ez? Milyen Agip kút? Mi az uticél?
Szintén zenész jó idő lessz remélem
Lehet én is csatlakozom, ha nem jön közbe semmi.
elküldöm privátba szerintem nem haragszik meg érte Robi koma
hali Robis koma!
ÓÓÓÓÓÓÓ igen, igen
már csak ott lennénk, szerintem nem lesz akadálya
Robis, küldenél egy e-mailt, mert nem tudom a Tiédet. Az enyém az adatlapon!
FIGU, március 15, évadnyitó. Tudod a szokott helyen, Agip kút. 10 óra indulás