Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt olvasd el, pont errol szol: http://www.riderforums.com/sho...
Megköszönném ha gondolnál rám ha találkozol ilyesmivel, előre is köszönöm.
Halihó.
Többen írtátok már a lendkerekes témát 04-06 közötti típusoknál, hogy esztergályos levett belőle és javult a rezgés, illetve fogyasztás is csökkent.Most lesz időm nekem is és lehetőségem is ezt a műveletet véghez vinni.Na de jó lenne tudni hogy honnan kell leszedni belőle?Aki csinált ilyet az megírhatná.Köszi előre is!
Ok! Sajna most b ontott nekem sincs!
Köszönöm, megvárom amíg lesz bontott.
Köszi a segítséget..,megnézem!
45000ft
Szia!

Mennyibe fájna?
Újban tudok segiteni!
Sziasztok!

Bal oldali deklit keresek 2007+ Z750 hez.

Előre is köszönöm
A hátsó ülés alatt keresztbe van egy merevítő ezt le kell szedned (ehhez a váltókar felöli hátsó idomot is) és ott megtalálod (egy csatlakozóval (piros-fekete csatlakozó jobb oldalt ami előre megy az első ülés alá kb.)együtt van a főbiztosíték 30-as

Te vagy a negyedik körülbelül aki ebbe a hibába esik (az aksi elhelyezése bekötése szerintem picit konstrukciós hiba)

Üdv
Pál gépműhely
Hi!
Hátsó ülés alatt vagy a két ülés közötti műanyag takaró alatt,ha jól emlékszem holnap délután meg tudom nézni,ha addig nem találod+
Rozmár...
Jelentem a Pilot Road2 jégen is megállja a helyét!
2008-s z750-m van!
heló mindenkinek!
Szeretnék egy kis segítséget kérni,mert elkövettem egy bakit, miközben az aksit akartam helyére akartam tenni! véletlenül fordítva raktam rá az sarukat , -erre egyértelmű visszajelzésként ,adott egy szikrát! az lenne a kérdés,hogy vajon hol találom meg azt a biztosítékot amit kicsapot,vagyis a dobozt amelyben van?! várom a hozzászólásokkat...
előre is köszi a segitséget
már beszéltem velük a steelhorse-al 31000 1db az egy kicsit durva! 40-ért komplett sort tudok dugókkal vagy 15ért hengersort amit csak furnom kell!
kawazsoltit ajánlom keresd meg!
s.o.s sziasztok nem tud valaki gpz 1100-hoz vagy kz 1100-hoz 1983-as évjárathoz hengerperselyt? vagy valakinek nincs elfekvőben egy? vagy valami aminek 72 feles a furata a hossza 115 mm mert akkor már belebirom esztergálni az enyémbe! fontos, hogy centrifugál-öntvényböl van! tehát acél nem kell! köszi mindenkinek, aki tud az lécci segitsen!
Sziasztok!

Nem tud valaki fehér index burát z750 re?A gyárival megegyező lenne a legjobb!Kösz előre is!
Szia!

Beszéljük meg légyszi a kawasaki @ steelhorsemotor .hu !
Üdv!
Ha még aktuális, nézzétek meg itt az üléspúpot.
Nem én árulom, csak nektek szeretnék segíteni.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...üléstakaró
engem érdekelne! Oda tudod adni a számot, vagy ez is eladó? Ha igen mennyit kérnél érte?