Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs de a blokkot kompletten + leömlőt szeretném eladni!
azt odaadom 150ért!
Hahó robi86!

Balos gyújtás deklid nincs esetleg külön 2006-os z750-re?
ha van mennyiért válnál meg tőle? tök üresen kellene...
köszi előre is!
Szia kawazsolti!

Az alsó trioval mennyi lenne,az összekötővel?
:D Szard le, nálam is vannak, csak nem szabadon! :)
Nem azt ingyen adom ÁÁÁÁ ez égőő
Akkor a pók nyomta meg az árát?! :D
Én 15 ért vettem ha valakit érdekal megadom a srác telószámát!de ugyebár ezt még festeni kell
Jol tudom, hogy a 03-04es ZX-6R ulespup az tokeletesen passzol az elso gen Z750-re?
Ha talaltal es van rogton ketto, akkor szolj nekem is.
szevasztok! Üléspúpot kawasaki z750 2005 mocira nem tud valaki emberi áron?
Kawasaki z750 2005
komplett blokk, tank ,féknyergek- első hátsó, hátsó féktárcsa, foltozott hűtő jó áron, sztender, markolatok, hátsó lámpa, fejidom, kipufogóleömlő,oldalsó műanyagok, kábelköteg, stb jó áron eladó, kör alakú visszapillantók!
Jó estét suhancok!
Régen jártam erre
Előszöris Csutkának gratulálok a 2. gyerkőchöz!
No meg Tozsoéknak is!
Mit szolnátok egy fórumos talihoz valahol(mint tavaly)?
Köszike mindenkinek a javaslatokat! Remélem már lassan levehetem a takarót a mociról és gyíííííííííííííííííí
300V 15W50 MOTUL!
Üdv!

60 átmérö 300mm hosszú 70000 pénz
Hali! Én is dobtam egy email-t. Ha nem érkezett meg kérlek írj. Ha tárgytalan akkor is.
Az a két bowden a kipuf szelepet mozgatja, sportdobokon nincs ilyen ott kikötik, az a különbség, ha nincs bekötve alul vesztesz a nyomatékból, okos házi sportdobba ügyes emberek meg tudják csinálni hogy benne legyen, lehet nekem is ilyen lesz hamarosan :)
Üdv,
a kisebbiket mennyiért adnád? Illetve mekkora a hossza és a csőátmérője?
Helló!Én Fuchs ot rakok bele full szintetikust!Szerintem jó olaj,amúgy meg ez is a gyári olaja a kawának.Olyan 3800 veszem literjét!Én ezt ajánlanám.
szia nekem volt egy fazerem, bár az 2004-es volt. Érzésre nekem a Z erősebb, nyomatékosabbnak tűnik. Üléspozicióra és futóműre szerintem a Z jobb, sportosabb. Fékekben viszont a Yami erősebb és túrásabb az ülése. A dizájnt neked kell eldöntened, hogy melyik tetszik. Nekem egyikkel sem volt semmi bajom, csak kötelező szervíz. Ja és épp eladó a Z-m (reklám helye)
Srácok lenne szezon elött két kérdésem ha zavarhatlak benneteket . Az egyik millllen moci oilt tegyek a müszerbe ami kipróbált és jót tesz a picurnak? A másik, hogy a gyári kipun van két bovden ami zár és nyit valamit kis motorral , és a sport kipukon ugy láttam hogy nincs ilyen, ez hosszú távon nem károsítja a motort? Köszike előre is!
Hétvégén jó volna kipróbálni mind a kettőt és leeht veszek is egy Z-t :) stílusra jobba nbejönnek enek a csupasz gépnek a vonalai.
Sajnos nem a legjobb olaj valóban károsítja a motort és erősen kopik tőle.
Az egyik hangszert gyárt a másik tankhajókat:-).Próbáld ki mind a kettőt és akkor üdvözöllek a KAWÁSOK között!