Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2006-os a motor,csak a forgalomba helyezés a 2007 április....
felvilágosított 1 ,,tanult,, fórumos kolléga... tehát ő hozzá kellenének a cuccok....
Kedves szaszaboy80!
Elnézést,hogy rosszul fogalmaztam,de én ezeket a dolgokat ,,keresem,,...
Válasz Szilamon-nak: Engem érdekelne a 2006-os Z750-hez való kis plexi.Tudsz adni egy elérhetőséget?
http://www.danger.hu/webshop/products&ctg=15
Nézd meg itt!
2007-es kawád van ugye? dekni szerintem nem jó rá! A plexim pici van de csak az ami az enyémen van fent
Szia!

Bal oldali deklit,és sötét kis plexid nincs véletlenül? Thx
Engem érdekelne a kis plexi a Z750-re.Itt a számom, csörgess már meg: 30/3704628
Valószínű!
Gyalog mentél annyit?
Sziasztok! Kawa z750 2005 mocitokon valami meghibásodott eltört stb...... Nálam elérhető áron hozzájuthattok még mindíg!
köszíííí
Az érdekelhet, mert megy össze a lábam...
Mekkora csizma kéne? Nekem van egy 41-es Forma csizmám, nem egy szépségdíjas, de még tök jó. Méretpontos.
Sajna nagyok, legalább két-három számmal :(
Szia!
A sportcsizma StylMartin és 45-ös. Kb 25 000 km-t mentem vele. A talpára rakattam gumit. 7000 ft.
A másik az Oxford túra csizma, talán 3x volt rajtam mert szűk kicsit, 44-es méret, 12 000Ft.
Csizma mekkora méret?
Hahó!

Valakinek z750 2006-os kis plexi,meg a bal oldali oldal dekli?
Esetleg...
Ha valakit érdekel van pár cuccom Z 750 S-hez:
- eredeti plexi
- MRA túraplexi
- zselés ülés
Ezeken kívül csizma, cordura ruha, Suomy "L"-es sisak.
HA valakit érdekel keressen!
Hali!Festeném a motorom,nem tud valaki valamilyen oldalt(vagy ötletet),hogy legyen valamicske elképzelésem?
Valakinek eladó plexije 04-es Z1000-re? (gyári nem érdekel, az van)
Koszi, megkeresem.
Hali!Keresd Jelcsát a motorbontók itthon fórumon,én most vettem tőle 2000ft ér!
Sajnos az enyem teljesen halott. A kabeleket kimertem es ott a feszultseg teljesen rendben van, a duda lesz zarlatos.

Ahogy neztem szinte barmelyik Z750 vagy Z1000-rol jo lenne egy cserealkatresz, vagy barmely mas motorrol is szinte, mert annyira nem tipusspecifikus dolog ez.
Az enyém is szarakodik, van mikor szól van mikor nem.De az enyém valószínű csak nem érintkezik rendesen.