Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halló zoltan! Pontosan ezért kellene nekem is, mert cserélném az elejét ZX6 07-re :) de ugye jól sejtem, h a z750 féktárcsáját kell használnom? Neked miért kellett tárcsát cserélned? Tapasztalatok a ZX6 elejével kapcsolatban? Úgy értem azon kívül, hogy nagyon fasza lett :)
sosenem tennék olyat, köszi, őket nem találtam
hasidomot senki nem tud? én is belököm a zárokba
Akkor belököm az árokba!
ugyan mar, ha ne viccelj, ha neked keznel vannak akkor neked egyszerubb a dolog, legalabb nem kell keresgelnem
Bocsi Steve, nem akarom az üzletedet rontani és csak most láttam, hogy megelőztél.
De azért le fogom mérni a tárcsákat, hátha valaki mást is érdekelne valami jelképes összegért.

z.
Szia!
Tudok segiteni! Adtlapomon elérsz!
Szia Laca!

Nekem van két tárcsám elfekvőben, ami a ZX6 átépítés okán feleslegessé vált. 19.000 Km van benne.

Z.
Szia! Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Átfedéssel csak a Z750S-t gyártották, azt is csak 2007-ben a már újabb modellel párhuzamosan. Ha a tiéd a régebbi fajta, akkor az tényleg max. 2006-os lehet.
Akkor engem átvertek! De én úgy tudtam,h ezeket átfedéssel gyártották...Most mi lessz?
Stevesaki! Hűha, nagyon is érdekelne? Mennyire van megkopva, és mennyi lenne az ára?
Akkor 2006-os, 2007-es üzembehelyezéssel
2007 májusi a gép,csak azért írok 2006-ot h egyszerűbb legyen.....
ne kelljen kiírogatnom h a régi még....
2007-es,de még a ,,régi,,!
Köszönöm!
Ok, köszi Stev, eszembe juthatott volna,
de sajnos pesszimista vagyok, most van a cucc 65e-ón
és ár+szállítás németből /kb10kg/ max 90-et szánok rá
és még 5 nap
irj ha tudok segiteni, en "aktiv" ebayes vagyok
figyu, en lecsereltem a mocim elejet amikor 15.000 km volt benne
elvileg azok a tarcsak meg megvannak valahol
ha erdekel akkor megkeresem oket
Küld át a linket a mailomra megnézem és meghosszabítom a kártyám,de lehet,hogy utalással is rendezhető!
bocsika
igen de nem nagyon értek hozzá és regisztrálva sem vagyok,
még van vagy 5 nap a licitből, figyelgetem addig ha túl megy a kereten akkor mindenképpen tárgytalan, ha nem változik na akkor kellene kis segítség
Hali Figu Mester!
Szoktam,de mostanában nem vásároltam és a kártyám is lejárt múlt hónapban kellene valami?
hali koma
te szoktál ebayon vásárolni?
Hi!
Ricsibontó vagy ebay