Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos h közre jatszik a dob is.havernak is egy hazi,de nagyon jo hangu dobja van,es azota 1lityivel többet zabal.
Varázscsuklótok van, mást nem tudok elképzelni... Bár lehet, hogy tényleg a dob miatt zabált jóval többet.
akkor mar huzhatod neki.
Mentem a hetvegen egy 08-as 636-al.nagyon jo volt,ugy befekszik a kanyarba,nagyon jol tartja az ivet,es persze,megy 10felett mint allat
ha finoman megyek nekem sem eszik többet 5.5nel.
Hát nem akarok beleugatni a beszélgetésetekbe, de Szomszéd úr Z-je a hétvégi Mátrai túrán 5.7-et evett. 100-120 körüli átlaggal, két személlyel, nem húzatva. A nyugger tempó egyetlen előnye ! Lehet amúgy, hogy a gyári dob is jót tett neki!
Nem padlóztam, eddig 250 volt a max, még csak 1500 km van benne, eddig bejáratós volt
Ha két motorod lesz, akkor meg nem kérdés, simán vágj bele!
nem lecserelnem,hanem vennek egyet ,aztan meg kiderulne h mi is marad .
Plazer pedig 250el is szokott menni
Tenyleg padloztad mar?
Biztos nem fogod megbánni ha lecseréled

Plazer: mert egyedül voltál és úgy is csak 2 kilóig voltál jó
Szia nekem Raptor van, ovális jól néz ki, ha olcsót akarsz, de nem gagyit, akkor a Raptor dob jó megoldás az előző mocimon is az volt. Egy tanács: ha lehet, akkor rövidet kérj, mert az nagyon tuti. Ami nekem még nagyon tetszik, csak qrva drága az a Mivv Suono.
én is távtartó nélkül használtam mindig
Sziasztok Szombaton mennék Pilisvörösvárra nem tudnátok véletlen a környéken valami barátságos árba szállást ajánlani És merre volna érdemes elmotorozni szétnézni
Minek rá távtartó? A kipuhoz ne érjen hozzá, amúgy meg mindegy hogy áll. Engem nem zavart sose az oldaltáska, nem lobogott, vagy ilyesmi. Ha félted az idomokat, akkor ragaszd le fóliával.
ok,ertellek.elgondolkodtam en is most a 636-on ,de majd meg kimatekolom mi is lesz.olyan hihetetlennek tunik h hatul kenyelmesebb(de elhiszem).nekem tetszenek a ninjak
ez kérdés akart lenni
és jönni is tud
igazad van, az enyém 5.4-et evett múltkor
lehet de az enyém megy is
Meg nem mondom, hogy pontosan mennyit eszik, de mikor hoztam el Szombathelyről, Szombathelyen tele tankoltam és mielőtt felértem a pályára újra megtankoltam. 97 km - 5,3 a Z ilyen keveset sohasem fogyasztott
JA, meg azt is tudom (hétfőn néztük ugyebár), hogy azon a távon (ha jól emlékszem 177 km) amin a tiéd egy személlyel 11-et eszik, ott az enyém két személlyel csak 10-et
most mégis méred a fogyasztást azt mondtad fogalmad nicns mennyit eszik
na majd megmérem én is gps-sel nyilván nem teljesen pontos az óra de mind1 is igazából
sziasztok! z750re szeretnék dobot nem túl drágán,de mégis azér nem bovlit.javaslatokat kérnék linkben ,képben.segitségeteket köszönjük
Ja, kényelem:
10 km után annyira megszoktam a Ninját, hogy nagyon. Nagyon kényelmesnek találom és mikor visszaültem Panyonak a Z-jére, olyan volt, mintha fotelban ülnék
Túrázás miatt lett ez
Városban sosem használtam a Z-t
Sziasztok, van valakinek oldaltáskája feltéve? Engem a távtartója érdekelne. Lehet venni a shox-nál, nincs róla kép...valaki?
Ja, részemről ez kerülendő. Ízlések és pofonok!