Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem bántam meg, nagyon szeretem ezt is, meg sportmotort akartam és most megvan. Az, hogy 07, azt úgy értettem, hogy 07-től , formailag nekem még mindig ez a favorit. Sokkal jobban megnézték a Z-met, mint most a Ninját.
Itt a Goldwinges véglet
Na azzzéé ! Mikor jössz 1 laza körre?
Es miert pont a o7-es?a 08-09esek is szepek szerintem.
Fek,futomu sokkal jobb.mindegyik 600-as sportgep 10.000felett megy.neked kenyelmesebb?megbantad?
Örülök, hogy tetszik
Leírom pro és kontra a Z-hez képest:
+ fék
+ futómű
+ 10.000-16.000 brutál
+ utasnak állítólag kényelmesebb
+ 1 lityivel kevesebbet fogyaszt

- 10.000 alatt semmi
- városban 10 perc után megfájdul a csuklóm
- szar úton egy személlyel szétráz
- okádja a meleget
- a plexi pont a sisakomra tereli a szelet, így ha egy kicsit is nyitva van a plexim, olyan utána a szemem, mintha egész nap hegesztettem volna

Hétfőn nyomtuk a Balatonkerülő túrát, nem kevés motorral voltunk, és rájöttem, hogy nekem formára még mindig a07- Z a legszebb motor. Az biztos, hogy egyszer az életben nekem még lesz Z-ém... Gyanítom, hogy öreg fejjel nem csopperezni fogok
Dob elrepült, a gyári viszont nagyon fasza, nekem nagyon bejön. Kiegyensúlyozottabban megy alul, kalkabb...valszeg a régi dob okozta a hideg fulladásokat is. Azóta minden fasza, jól müxik!
Hi Szomszed.
Milyen az uj gep?mik a kulunbsegek?
köszi,megpróbálom
Engem nem zavar h mennyit csal az ora,en leszarom.csak kivancsi voltam ra,es megneztuk.
Persze, hogy jó, imádtam. A gáz nélküli indítás megoldotta a problémát? Dobbal mi újság, eladtad?
ERMAX

MRA

Ha jól látom ,akkor ezek konzolosak és annyira nem is otrombák
jaja, ez az alap. Amúgy jó a gép, tudod: tőled vettem!
Fenyő mester megcsinálja hozzá. Itt a fórumon keress rá, fenyooldrider a nickje azt hiszem!
Ha már mindenáron plexit akarsz, szerintem csak olyat vegyél, amit a kormánykonzolra tudsz rögzíteni, hogy ne kelljen megfúrni a fejidomot... szerintem
Kedves fórumtársaim!

Segítséget kérnék:sikerült vadásznom egy jó állapotú carbon Leo-t a Z-re,viszont összekötőcső nincs hozzá,valamint műbizonylat sem.Az előbbihez hol készítenek szarért-hugyért csövet?esetleg valaki ügyes kezű közületek?A másodikhoz pedig egy szkennelt mintára lenne szükségem, hogy kiállítsam én is...
köszönöm előre is
így van, így van, már megtettem! Nagyon úgy néz ki, hogy az enyém egy másik lesz! Erősen hajlok a kappa irányába, de még barátkozom vele!
olvass vissza ha még nem tetted, már sokszor beszéltünk erről
bár szerintem ahány ember annyi vélemény ugyan arról a dologról,
és lehet hogy a tied is 1 másik lesz
Bár pesti vagyok, elképzelhető, hogy utálom a várost, és vidékre járok motorozni. A döntésről meg csak annyit, hogy azért szarozok ennyire, hogy megtaláljam azt az alternatívát, ami nem csinál Goldwinget a motorból, viszont van valami szélvédelme...

Minden infó hasznos. Ha nem értek egyet vele, akkor is egy vélemény egy másik szemszögből, amit ha el nem is fogadok, mindenképpen meghallgatok...
reggelt
Bp-en minek plexi
de ha már szeretnél a nagyobb nyilván jobban fogja a szelet,
a kisebb meg szebb
ezt senki nem dönti el helyetted ,
hát ha az én véleményem segít plexi ügyben
FIGU
A bal oldali kísértetiesen hasonlít a gyárira, de alacsonyabbnak tűnik kb 10 centivel. Fogja a szelet?
Basszus igazad van, azt veszem amelyiket akarom...Azért ezt egy kicsit iparinak találom: http://www.advrider.co.za/popu...

A gyári dögösebb, de ha egyszer kisebb a szélvédelem? Nagy dilemma!
Szivesen
Csoda a faszt,kenéshiányos volt a szerkezet
Örvendjetek és élvezzétek az életet motoros társaim .