Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyém is biztos csak felfelé,,de ha akarod viszlek egy kört a csalós órával..mit számikt hogy csal?zavar?ácskapoccsal verd le
az uj v4r 167le,megy 261km vegre.
az orak akkora csalok h elsem hinned.a hetvegen 3motoron probaltunk a navit.inkabb lesem irom h melyik mennyit csal.
nyilván nem a börzsönyben egy kanyarban de ezt nem is írtam nézheted amúgy
Körfa mondja az igazságot! Plazer egyszer már tényleg feljöhetnél ide a Börzsönybe (neked csak 65km), megnézném hol mész 250-nel vagy +
hát pedig ....
250-nel a plexi sem segit valami sokat,csak ha möge fersz .
Mellesleg a tunyo sem hinemm h nagyon meglepi azt a 250-et
hát azért megnézném hogy ülsz 250 fölött
Minek a plexi? Hagy tépjen a szél , legalább érzed , hogy tempóó van.
ok de azért csúnya ne legyen, enyém az szép szerintem
Erröl beszeltem,ha van mar rajta akkor legyen hasznos
de nem is nagy, amúgy megvan a gyárija is de ezzel azért van egy kis szélvédelem
T most nezzem az Tunyon a plexit,nem kicsi
viszont ha mar plexit akar valaki akkr olyat tegyen fel ami a funkciojat ellatja,eelvileg azert veszi meg
Nekem is volt gyari,nem irom le h mennyit er.
Teljesen jol nezz ki ez a plexi,igy feketeben rajta szerintem.
Ahogy gondolod,te döntesed.
ha rám hallgatsz azt veszed amelyiket akarod viccet félre téve nem érdemes egy nagy batár plexivel elcsúnyítani egy szép motort
Sajnos ez nekem túl nagy, de azért köszi!
Ez mind igaz. De a gyári talán profibb kialakítású, és jobban tereli a szelet annak ellenére, hogy kisebb. Nem értek hozzá, de elvileg lehetségesnek tartom. Meg dögösebben is néz ki...azért ez is számít!
Mert kicsit nagyobb mint a gyari,barmikor egyszeruen leszerelhetö,es olcsobb mint a gyari
Szia,

Nekem Givi 402D+D402KIT plexi van, ami a Puig-hoz hasonlóan a kormányrügzítésre csavarozható. Nagyon jól tart, nem remeg, bevált.

Üdv,
Csuszka
Na jó, de miért?
Szerintem a Kappa
halleluja testvér! ezt megjegyezzük akkor
Motorino!
Köszi a tippet ! Csoda történt , jóóó a váltó !
Üdv: Hodis
köszi, már olvasom is!