Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

merakkó mentél ma 270-et?
tipusfüggő de kb 4-5%
Joe.
Mennyit csalnak az orak gyarilag a Kawakon?
No de tényleg benne lennék egy 577 ben...és persze Martin
hali
bocs h csak üdvözölni mentem ki elétek
de közbejött 1 kis program,
fiam kézilabdázik, most volt a Kalocsa kupa hétvégén 11-12-13,
tegnap este derült ki h bejutottak a 4-be, ma játszottak Kecelen,
11,15-kor pont oda értem
Szivesen veletek tartanék én is... Jún 25-26 így kapásból is jó lenne nekem... Ha máskor mennétek, meg majd meglátjuk, hogy dolgozok-e...
Joe papa,a csapatós a te tempódhoz képest valszeg azt jelenti csiga.
Adatlapot tessék frissiteni !Az ezresröl kérünk képet .
577..az érdekel....ott nőttem fel:)szójjatok ha mentek mindenképp...mit jelent az hogy csapatós?az már nagyon nagyon gyors?:)
Szia Opus!Közben tájékozódtam és sajna csak gyereknapkor ment az idén a Harmanec útvonalon,mi meg akkor másfelé voltunk,szóval azt lekéstük.De jó lenne tudni hogy legközelebb mikor megy arra.
Ereggyel szokjuk egymást
Szia Motorino! Keresgéltem, keresgéltem, de eddig még nem találtam semmi használható dolgot. Viszont van egy mozdonyvezető ismerősöm, megkérdezem őt, hátha többet fog tudni mondani...
Kösz! Amugy hogy szolgál az "eregy"?
110
Ne ird le úgy se hinnénk el,az elöbb én is csak kamuztam
Igazából betartottam minden szabályt
én is mentem ma olyat amit inkább le sem írok
meg hogy nem kaptak le senkit a buckalakók
Lakott területen kivül néhol én is a megengedett 2-3szorosával közlekedtem,nem vagyok rá büszke viszont k..va jól esett
sport gumma sokkal többet ne várj tőle
amúgy meg a széle széle is szar vagy csak a közepe?
Mi is hazaértünk.Mindenkitől bocsi, hogy ennyire siettünk a végén,de a gyereknek még holnap suli van.Nagyon jó volt a túra.Remélem máskor is összejön mág a banda ilyen jó túrákra.
hát ma húztunk egy két helyen többet is sajna nem vagyok rá büszke de ez van
5400 km és a hátsó kopásjelzőn van.
Előzményre katt, írtam már.
Ha nem kímélném annyira nem is zavarna.
Csapatós?Az jó .Bár én lakott területen nem szoktam sietni 60-70 max.
Ma voltam kint az 577-en.Motoros szinte alig,illetve magyarok voltak szinte csak,egy csapat V-stromos.Viszont kamionnal tele volt a hegy
jólvan örülök, hogy hazaértél egyben! remélem megyünk még majd együtt
no para megérkeztem.... mindig kifogtam a pirosat... én is tekertem neki rendesen... hátha utolérlek... de nem... Sajna mindin lámpát kifogtam pirosnak :S
Na srácok köszi ezt a mai túrát amikor mentünk az állat van amúgy kicsit sok volt a pöcsölés

Ádám remélem hazatalálsz bocsi de nem bírtam cérnával 2 falun/városon és a közte lévő területen átmentem úgy hogy városban 40-50 kint meg 80-90 de még csak nem is láttalak... bocs de elgurult a gyógyszer rátekertem egy kicsit még Bálintékat is utol értem Aztán együtt fejeztük be az utat!

Jövő héten vagy az után akinek van kedve 577-es túrához az jelezze! Ezt most én szervezem 1 max. 2 megálló, tempó: csapatós
most nekem is az van a tuonon, nem rossz de volt már jobb is