Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és nem jössz ki jobban ha veszl pl Brinatől pályán használt gummát? 15 egy hátsó azzal elmész 4-5 ezer km-et
dunlop sportmax .
Mennyi km van a gumiba?
Pilot Power 2ct
Neked mi van fent?
Milyen gumival mesz?
Sokat megyek hegyre fel-emelkedőn, meg lefelé-lejtőn, így kopik rendesen a gumi. Szezon harmada telt el, és egy új gumi lassan kuka. Ezért kéne valami tartósabb. Ezzel a gumival is lábtartóig lehet döntögetni, 20 fok alatt. Ki se tudom próbálni milyen amikor meleg az aszfalt, mert addig lekopik.
a csalásról szólva gps:100,óra :126,-1+2 nél...szerintem nagyon leáttételeztem,gps 150-nél 8900-at forog :-(((
jóreggelt! fél órája értem haza buliból XD
mit is mondtál ki szerezte ezt az intercomot? kéne nekem is
Ok!
hívlak 9 és 9.30 között
Ha ott leszel lemegyünk!
De ha hívsz 9:30 körül megmondom merre vagyunk!(intercom )
ott lejöttök a M6-ról a kútra
arra mennénk!
A 6-osra térnénk le a m0-ról bocsi elírtam,de Érden a lukoil nál csatlakozhatsz?
igen erre gondoltam én is, talán a Pataki cukrászda figyeljetek
jó éjt mindenkinek!
7-es vagy 70-es nekem 8
Hi!
9 kor találka,legkésőbb 9:30 indulás!
Érdnél csatlakozol?
klikk az előzményre
70-es? nem 7-es út volt az eddig? vagy kapott egy +0-t?
hali
ezek szerint, Diózsdnál lejöttök a M0-ról és végig a 70-en,
9-kor indultok a Mol kútról, vagy még dumálgatás stb?
FIGU
reklámozni kell, terjeszteni az igét mint a szentírást
jól mert szombaton akartam menni azt hittem gyorsan végzek a szervízben de aztán nagyon elhúzódott a dolog így már nem mentem le sajnos... bánom azért de lesz még idén más tali meg lesz még ilyen
Rendben!Egyébként sokan nem is tudják hogy létezik itt fórum..
Szia!
Udv neked is!
Voltam kint mult 7vegen Cegleden, es sok Zessel talalkoztam. Mindig mentem es kerdeztem, hogy neme forumozik, de sajna nem. Aztan a bucsu miatt rengeteg motoros jart mifelenk, es lattam biza zoldet is, meg feketet is, meg narancsot is. Es mindig bennem van, hogy hatha egy forumozos........
Egyebkent ha ugy jarok feletek akkor majd egyet csatlakozok egy kozos motorozas erejeig!
Szia
Na megjöttem alsóörsi kerítésípétésből...
Jól tévedek hogy nem találkoztunk?