Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

plazer bácsi szálással sikerült valamit intézni? vagy ne is próbálkozzak ?
Milyen időt mondott? ha jó lesz megyek. akkor át tudnám venni a cumót is legalább...
a direkt 6.ban rugalmassagot jelent,dinamizmust.
200ig jobban gyorsul a 167le v4r,mint a Z 1000 csak 8.3mp.
Szamomra ami erdekes h igy 6.-ban miert ilyen gyenguska?
Erösebb,nyomatekosabb ugyanakkor meg gyengebb is .
mi az hogy direktben meg hogy 200 jobb kicsit értelmezhetetlen számomra ez a komment
Balaton körtúra ki jön hétfőn?
naná, hogy használtan féláron
na ez igen
az mingyámás
Amit a touno v4r-ben nem ertek,h direktben 60-100,100-140,a Z1000 veri.mondjuk teny es valo h 200 sokkal jobb,de nagy csalodas volt nekem h 6.ban a nyomatek hol van?
ááá tuono v4r
most jöttem át alsóörsön, már füreden vagyok, nagyon ász hogy 5-10-15 fős csoportokban folyamatosan krúzolnak a motorosok!
láttam két tuncit is egy kék fehér új fajta meg egy régebbi grafit-arany színűt! holnap itt a helyem
Hát ha az árba mégy egy hozzávaló Bagster táska is belefér, akkor az jöhet :-)
A háziállatokat viszont nem szeretem...
hmmm... majd 5 év múlva egy ilyet...
Odaért a tartó? Sikerült feltenni ?
Persze, értem mire gondolsz. Ezért is írtam korábban, hogy nem esek kétségbe ha nálam marad költeni nem kell rá az tuti, az extrák árát pedig már le se merem írni. Viszont ott motoszkál bennem a kíváncsiság is… venni mindig könnyebb mint eladni.
Kezdhetek félni?
Házat, kutyát, macskát ne adjak mellé?
csak szolídan jeleztem, hogy jobb ha vigyáz
mé fenyegeted?
épp ezt mondom, ha jövőre úgy is lesz egy, akkor kivársz, és megmarad ez. lesz egy ápolt, fejlesztett bringád, amiről mindent tudsz és az átíratásra sem kell költened. teccik érteni? persze ha más bringa köll, akkor az más
azt soha nem lehet tudni ki hív fel
Ha ajándék hozzá a motor és a tankbőr is a bolti ár alatt van, akkor ok biznisz :-)
Nem hiszem, hogy kapkodni fognak érte, úgyhogy valószínű megmarad. Olyan nincs, hogy nincs motor a háznál még ha el is menne akkor jövőre tuti jönne másik.
Már késő, azt előbb olvastam.