Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden ér valamit, amivel megnehezíted a tolvaj dolgát. kérdés, hogy az mennyire felkészült és az eszközeid milyen védelmi szintet valósítanak meg. mechanikai és elektronikus védelem általában komplexen együtt. nagy és összetett téma ez
persze de mondjuk felraksz egy nagy láncot meg mondjuk egy tárcsafékzárat is akkor az csak ér valamit
abból sem mindegy, hogy melyik
szerintem egy kurva erős abus zár jobban véd, ha meg akarják úgyis elviszik ha van rajta zár/riasztó ha nincs
gugli: motorriasztó, van is erre egy oldal. úgy hívják, hogy pager-es riasztó, ultrahangos térvédelemmel. akkor hatékony, ha közel vagy a géphez, és nem minden esetben véd. amúgy riasztónál sokszor probléma az akksi leszívása és az útközbeni elektronyos hiba.
Adee találkoztam a szervízben az RSV-s haveroddal, mókás egy figura eldumáltunk kicsit
kiemel a kuplung rendesen? kint kell fognia, ha közel a markolathoz fog, akkor az nem jó. kuplunglamellák jók? bár kopottnál csúszni szokott a kuplung. egyéb ötlet: váltó, szerelő!
mindenkinek előjöttek a problémák
Én kipróbálnám azt, hogy jócskán megfeszíteném a kuplungbovdent (remélem érthetően írom) és tesztelném, mit változott. Ha jobb lett, akkor lehet, csak rossz beállítás, vagy rossz lamellák miatt van a nehézkes váltás. Ha ez nem jön be, akkor lehet, hogy a váltóval lesz valami...
Először is ki kell pucolni a légszűrőt! Vagy tedd bele a "tuningot".
Aztán nézd meg a tankot, nem-e rozsdás és azt a benzint szívd le.
Önts a tankba injektortisztítót, illetve amit Panyo ajánlott, a Spuri is jó.
Én egyébként cserélném a gyertyákat is... (24.000 km.)

Z.
Hali! Háááát nem tudom mit mondjak! Tegnap mentem 1 kört és nekem is elöjött a probléma ismét , pedig friss olajam van. Kettesbe és négyesbe alig tudtam berakni, ha bement volt,hogy kidobta... Sajnos nem tom mi van ..., de ez tuti nem olaj probléma. Megköszönném, ha valami (Kawa)SZAKI tudna valami tippet adni mi lehet a gond.
Ha irányjelző kell, keresd Belencsák Lacit. Mindenféle van neki és nekem anno 10 rugó volt a 4 db ellenállással együtt. Ebayen is hirdeti magát, de emailben egyszerűbb elérni: belencsakl@gmail.com
köszi,megkaptam,még nem álltam neki,mert mini ledes indexet vadászok,ahol találtam olyat,ami hasonlít az elsőre,ott ellenállással együtt 13e párban a legolcsóbb...
igen ezt énis láttam és 90% h ezt fogom megvenni csak ennek ugye aza baja hogy nincs benne azaz ultrangos térvédelmes cuccc de mivel arrol a fajtárol semmit nem lehet tudni ez marad:) egyébként köszi mindenkinek a válaszát!
http://auto-motor.vatera.hu/al...
A vaterán árulnak egy egyszerűbb változatot.
Hali!
Én első lépésként spurit vagy valamilyen adalékot tennék bele had pucolja ki a motort.
http://spuri-adalek.hu/content...
Érdemes szivacsos légszűrőt tenni,jobban veszi a fordulatot
Igy megnezve a videot milyen vicces lehet, amint a ficko macskaja raugrik a motororra az meg panikban fut ki a motorhoz :D
Szia!
En időközben rakattam ketiranyu riasztot a motorba. (28 volt beszerelessel egyutt). Kb 3-400 meterig mukodik a taviranyito visszajelzése, es persze ami fontos épületeken túl, illetve azon belul is tobbszaz méteres tavot bir (van visszajelzes a tavkapcsoloban, hogy megvan-e meg a kapcsolat a motorral).
szia,a bajom az hogy nem rég lett olaj cserélve.mégis az a szar?
mit rakjak bele?
Helló mindenkinek!

Kérnék egy kis segítséget..
Z1000 2003'-al nyomom. Óra szerint 24.500 Km, de használtan vettem, úgyhogy lehet bármennyi :)
A moci 2,5 évig használaton kívűl volt.
Most elkezdtem használni, de azt veszem észre, hogy néha nagy fordulaton berángat, és alacsony fordulaton sokszor befullad, betorpan.
Kis gázfröccs, és aztán minden ok.
Van ilyen tapasztalatotok?
Hol kezdjem a hiba keresését?

Ja, és még egy kérdés..
Érdemes mosható, olajfilmes légszűrőt tenni bele?
Hoz valamilyen változást a "tuning" szűrő?

Köszi előre is.
http://youtu.be/hup3SAtwlxE

nézzétek meg a vidit eza riasztó nagyonbaba van bene ilyen ultrahangos cucc ha közel hajol már jelzi neki h nemkéne mert riasztani fog a fávirányito meg kerepel mint állat csak nemtudom hol lehet ilyet kapni valaki tudróla valamit elöre is köszi!
ok
sajna így nem megyek. Majd hétfőn tekerek :)
kecskemét 40-re van tőlünk :D na ezt majd meglátjuk :D