Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Én Bridgestont BT023 ajánlok! Vagy BT016 pro-t Adatlapomon elérsz!
Dunlop D211 Gp Briantől vásárolva akciósan. És elkezdesz majd pályázni vele... Ettől jobb gumi nincs. Én használtan veszem, jó árban, jó minőségben, kevés kopással.
ígyvan én is így csinálom majd meg
pilot power 2ct szerintem nem egy rossz gumi
ugye ugye jó kis gumma az
Helló, én közvetlenül az aksiról hoztam le egy biztivel az ülés alá. ~1000 Ft-ban volt...
nekem power one 2ct van. nekem bejön... csak sajna többször elkapott az eső vele :) így volt radírozás XD
akkor mind1.. csak a gps töltőnek kell.. mert régen olvastam hogy valaki arra kötötte rá. De akkor majd valami mást kifundálunk...
Mivel "paraszt vagyok" a bálázás nálam mást jelent:
Csak tutira kellene csináni nem? Akkor meg akksiról vigyél áramot biztivel egy relére onnan pedig gyújtásról vagy akár a "helyzetjelzőről" viszel neki vezéráramot.
tökéletes választás gumifüstöléshez..az egyetlen gumi amit a pályások előszeretettel használnak..a kanyarokban bálázáshoz
5w -os izzóról nehéz lesz rágyújtani..de ha kéket raksz bele-lehetséges
sajnos nem lehetséges
sokat mész? mert azért az nem fog úgy tapadni
Jó reggelt mindenkinek :)
A kérdésem a következő lenne. Ha jól emlékszem volt itt olyan egyén aki a szivargyújtót a helyzetjelzőre kötötte rá. Lehetséges ez? mert nekem is megjön ma vagy holnap és szeretnénk bekötni :) egy biztosítékot azért rakok hozzá, persze ha megoldható :)
Nekem Pilot Power 2ct van fent, és 5400 km alatt kopásjelzőn van, mert sok a hegymenet. Kénytelen leszek valamilyen sport-túra gumit venni. Pirelli Angelről jókat olvastam.
énis azt toltam
én csak vizet iszom ma
hát ma elvert a jég... de asszem ma már én sem iszom többet
egyszer kipróbálnál egy verseny gummát a gépeden nem akarnál többé sport gumit
Az én tudásomhoz és tempómhoz elég ez is
én ha majd kell tutira verseny gumit veszek rá azok utolérhetetlenek
nekem is pilot powerem van a m5 szerintem újabb fejlesztés és így lehet h többet tudhat ennyi szólhat mellette max
ami jól kopik az egy michelin power one van egy pirelli supercorsa