Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok.
gyari atettel 15elöl,43hatul ?ha jol emlekszem..
Hello!
Csaknem mifelenk vagy?
én meg nem jutottam el alsóörsre ... váá de sajnálom, cserébe viszont az én gépem is szépen durrog
na jóestét jó szurkolást megyek mozizok és sörözök XD viszonlátás XD :D
nem nevet.... együtérez XD ma volt a környéken bmw tali.... azt a mocskos eget milyen gépek rohangáltak itt.. jobban durrogtak mint a zééé egy szar tankolás után XD
ráér az hétfőn este
Holnap énis lemosom a gépet... tiszta bogár meg minden
most meg nézzük majd a másnaposok 2-t XD nekem meg aznaposok van XD
az sem rossz !
az jó :D nekem ma ballagás volt.. XD megint bepálinkáztunk XD
én mentem ma egy jót 270km
zseer.. jó időt mond még :) menni kellene már mert berozsdál a dugattyú a gépbe :S
hát azon az idomba van intergálva ahogy kell mint egy autóban
mi is lesz hétfőn? a balaton kerülő túra? mert ha igen és jó idő lesz akkor simán viszem a kis mennydörgőt
nekem is a a kormányra van csavarozva :) XD
nekem is kéne venni
ma felültem a szervízben egy caponord-ra an azzal aztán ki lehetne menni a világból és pl szivagyújtó is van rajta gyárilag
az.....
csalódtam a gyerekben rendesen.... de mind1 is :) hétfőn csatlakozol hozzánk majd?
jah amúgy igen vékony szőke nagy dumás gyerek
mondta hogy ismer téged meg hogy én vagyok az az elvetemült aki a z helyett tuonot vett!
nem rossz a gépe olajcserén volt mint az enyém is de nagyon szép az a vas
ájjj ma bekötöttem a szivargyújtót... 5 cm kellett beletoldani a vezetékbe mert a gyári vezeték rövid volt
Vékony alacsony tag... honnan tudod hogy ő volt az? szervízben van a gépee?
ez jó filozófia. és mivel viszonylag könnyen mozdítható tárgyról van szó, ezért van szükség a jó minőségű eszközökre a garázson belül, valamint a tároló gondos kiválasztására. ha meg kint van a gép, akkor általában meg úgy, hogy rálátnak vagy rálátok plusz mechanika.
legjobb ha nincs támadási felület, motort be kell tenni a garázsba ha pedig nincs ilyen akkor legyen szem előtt lehetőleg a te szemed előtt, az a baja hogy bármit csinál az ember akkor is relatíve könnyen lopható