Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Bocsi Figu,hogy nem álltunk meg,de valaki integetett,hogy menjünk tovább azt hittem jössz és azért integetnek.
akkor megyek dob nélkül meg rakok rá egy 4 db szúrófényt XD
Am képeket mikor kapunk? XD Kiv azt az egyet amin a pofámat nyomtad le XD
90 körül már úgysem vesznek észre hiába hangos... mire észrevesz az átlag paraszt már 200méterrel előtte vagy
Ha gyözikefalva alatt Salgótarjánt érted, akkor egyeztethetnénk...
hát persze hogy behúzódtam mert általáb az előttem lévőket elengedték engem nem... nem elég hangos a gép.. leveszem a dobot róla XD am utána már nem foglalkoztam vele XD mentem énis mint a töketlen XD siettem mert világossal haza akartam érni
leközelebb hozok power tape-et amúgy meg fel kell hajtani a picsába a rendszámot, főleg a tieden
nem jöttél a kocsik között mindig besoroltál ha jöttek szembe azért maradtál le, meg fehérvár után mondom elgurult a gyógyszer aztán úgy húztam hogy a Bálintékat is utol értem martonvásár végén már
bátortalanul... :D fosok a trafitól rendesen... sajnos nem keresek annyit hogy még azt is fizessem :(am meg miután sorba kaptam a pisokatat fehérváron meg utána... cibáltam hogy hátha utolérlek... :D de sajna nem :( :D
na akkor majd feljössz az egyik Hringes nyílt napra oda akarok én is menni 15 forint és 4-szer mehet egy napon érte
na úgy kellett volna a 7-es úton is csak akkor még bátortalanul cibáltad a fület
valamikor egy laza nagyon nagyon laza pályában benne lennék.. mint nagyon amatőr :) kicsit megcsípetni a szélét mert a pályán szögletes lett....
nekem hibát ír ki

jó volt am.. hazafele sietősre fogtam... pályán már megfájdult a csuklóm meg a nyakam XD majdnem koppon volt a gáz XD
az a 23. persze 25. csak elnéztem a naptárat
lényegen nem változtat
este felrakom Buz
ok akkor egyenlőre tervezett dátum június 23. szombat! - ha nem ok lehet más is egyenlőre erre gondoltam -
jah én úgy gondoltam ahogy a tradícionális 2-es úton tartanánk észak felé és a határátlépés pedig balassagyarmat felé gondoltam
de még átnézek pár útvonaltervet hogy miket érdemes közbeiktatni! minnél többen megyünk annál jobb!
Plazer szervezi ,én is benne lennék.Gondolom Balassagyarmat vagy Sahy átlépéssel,én Gyözikefalván megyek ki.
Képeket feltolhatnátok a tegnapról
nekem azt azt jelenti hogy megkoptatjuk a gumik szélét én még nem voltam nem tudom milyen tempót lehte ott menni, de szeretném húzgálni neki, de nyilván azért együtt megyünk max bevárjuk egymást
tedd meg.
en legkozelebb megnezzem mit tud a Z igy.
kéne egy ilyen navit próbázni nekem is....kiváncsi volnék már meddig megy a keró
hol a faszba menne ez 270 .
Ora szerint a 06-on 267 volt´,navi 247et mutatott.
a végsebességen sokat nem változtat mivel ki tud forogni a 6.nem tudom mit mehet..sok tapasztalatom nincs a kicsi zéről
csak ennyi lenne?
Holnap megmerem gps-el.
mit mehet vegre szerinted -1 plussz 2vel a Z 750?