Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mivel lesz jobb a Z1000 vezérműtengelyével egy Z750 ?
Z1000 vezérmű tengelyek eladóak. 15000 km-t futottak, hibátlanok. 5000Ft/2db. 2005-ösé, Z750-be kiváló tuning.
köszi.
a baj az az h nekem benne van ez a speedo elektronika,es a km ora jol jar mert mar neztem gps-el.a problema h szerintem a km nem szamlalja jol(bar nemertem h miert szamolja többnek).mindjart jön a profi es elmeselem neki.valamit allitson rajta,vagy talaljon ki valamit.
szep napot mindenkinek
nekem elől -1 van- de egy xx-el mértek be 2107e fordulaton.
Két szerelmem Alsóörsön :)
tegnap mit ad az égi.... mennénk tescoba sört venni erre találkozunk az rsv-s cimbivel.. mondta hogy találkoztatok XDholnapra napsütéses időt és 26-27 fokot mond :) menni kék majd :P :D
ezt csak viszonyításnak írtam, ennyit ír az oldal 10-nél 220 gyári,
illetve 192,5 lesz belőle ugyan úgy 10-nél 6-ban,
de minden sebesség fokozatban kiírja a sebesség változást, sőt figyelembe veszi a gumi méretet is, és egész extra megoldásokat is beállíthatsz, én megnéztem hogy mennyit mutat az órám a 50, 80, 100, 130-nál tehát hogy hány km az eltérés a mutatott és a valós között és kész legolcsóbb megoldás, pláne hogy a gumim se gyári méret,
220 menne meg igy is .az azert jo.gyarival 248megy a Z de kell hozza 3km autout.mondjuk ezt a 06-al mentem meg(ezzel meg szerintem 180nal többet nem is mentem.
kivacsi leszek ,bar esik az esö most.
Cuclik, mikor indulunk holnap?
Minden VÁLTÓPROBLÉMÁSNAK!
Mielött bepánikolnátok hogy szar a váltó,szereljétek le a váltókart és zsirozzátok meg rendesen a tengelyt ahol a váltókar mozog+ a csuklókat is!
Lehet hogy úgy tünik szépen,akadálymentesen jár a kar,de akkor is szánjátok rá a negyed órát erre a müveletre.
Nálam is elöfordult az emlitett jelenség majd egy egyszerü zsirzás után csoda történt .
Nem vagyok felétek,csak üdvözöltelek
gyorsan kiszámoltam neked az oldal 220at ír 10000 fordulatnál 6-ba
a -1, +3 kombinációban 192,5 re jött ki,
nem bonyolult angol tudás nélkül is megy
ez igaz, ha ennyit mész fontos
és a -1, +3-al eléggé elrugaszkodtál a valóságtól,
ott már szerintem komoly km csalás van
az oldalon ki tudod számolni pontosan mennyi, még azt is melyik sebesség fokozatba
Nekem belöttek,de szerintem nem jol.nalam azert fontos lenne mert az iden mar 4000km-nel jarok,es most lesznek meg csak turak,nem mindegy majd eladasnal h 20000km lesz benne vagy kitudja mennyi.
én nem foglalkozok a km órával,
GPS-el egyszer bemérem talán, de különösebben nem zavar,
az meg hogy többet teker az órába megint nem nagyon érdekel,
mert mostanában talán 1000km-et megyek nyaranta
igen elöl -1 van.nekem eleg a 2is hatra,de a hulye szerelo haveromat erdekli jobban,h hogyan fog menni vele a z.
Mondtam neki ha atszereli ok holna a 120km vele .
Valami szerintem akkor sem mer jol ebben az oraban a -2nel,mert haladnak a km jobban bele,de a sebbeseget jol mutatja erre van valamid?
az komoly lesz tuti elöl -1 van neked is nem
elöl -1 hátul +3 na az már döfi
nem sajna német oldalt nem tudok
uhh az komoly.
holnapra kapok egy plussz 3hatulra kiprobalni,megyunk motoros talira .kivancsi leszek.angolul semmit sem ertek sajnos.nincs valami nemet oldalad hasonlo?
így van nagyon fasza, hátul sima gyári,
ha nem figyelek így is emeli az elejét még 3 ban is, simán gyorsításnál,
pedig 100kg körül vagyok
köszi.
Neked -2 van elöl ha jol emlekszem?milyen?hatul mid van fent?
egy jó vascsővel kell megsimogatni a tolvaj fajtáját
hali
igen annyi,
nézd meg az oldalt: http://www.gearingcommander.co...
lánckerék ügyben mindent tud, legalább is ami eddig nekem kellett
hali Panyo koma
ha jó idő lesz én megyek
bár nem állítom hogy egész nap ráérek és végig megyek
de meglátjuk
FIGU
jo hát az tuti de azt az abus zárat amig elvágja adig odamegy a motor mellé de nemér hozzá emitajo azaz ultrahang cucc meg felszerencsétlenkedi az autóra addig van rá esély hogy odaérek és szétcsapom legaláb az egyik arcát ésakor legalább anyit csináltam...xD