Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nem fért ki, hogy a dohányzás halált és nyomorúságot okozhat
XD OMG valahogy gondoltam XD Am nem dohányzom szal.... :D nekem csak a gps töltésre kell :)
az azért van hogy ne dugd bele csak gyújts meg
ha az már az az új fajta akra ami majdnem úgy néz ki mint a mivv suono akkor azt vedd annak meseszép a hangja
am elég rövid kanócot adtak hozzá... :S ezt a kormányhoz sehogy nem tudom az akksitól elvinni :S
azért az a legjobb mert még nem tettél fel egy verseny gumit sem
na megjött a szivargyújtóm :) de ez milyen már rá van firkálva egy cigi és át van húzva XD most ez nem is az akkor? :D
hi
nekem Arrow van nagyon fasza a hangja, alapjáraton is elfogadható
szerintem nem hangos
nekem nagyon tetszik
hát úgy persze...
Most nagyon nincs idöm semmire,talan hetvegen fogok raerni videot csinalni.meloban vagyok a heten eleg sokaig.a motor meg a garazs hatuljan.talan a suly miatt nem,nalam a 85kg-nal emeli ha akarom,gaz vissza nagy gazra.kuplungold meg 2.-olyan 6500-nel kicsit akkor emelni fogja .nekem is van benne speedohealer benne,en nemtudtam rola.ma tudtam meg.
állat lett,mondjuk durvábbra számítottam,de bejön...elég gyorsan leforgatja az 5.-et,viszont attól paráztam(na jó kicsit vártam is), hogy emeli az elejét,de nem
a videót felrakhatnád,mert holnap talizok a gyerekkel,s meg is venném...
Arrow-ot nem ismerem Z meg nem hallotam,nekem a Leo nagyon bejött.,majd rakok mar fel rola videot.nagyon nagy a hangja.
milyen lett az uj fogaskerek?
azon vagyok... kiváncsi vagyok,mennyire ugranak rá...de elsősorban vennék,van itt a fórumon egy budaörsi srác,új arrow-t ad 40 ért,leo -akra használt 30e,kiváncsi vagyok..
Add el mind a 2-öt.es az araert veszel mar ujat is.Martin ami eleg jo van 50-ert olyan akras hangja van.
eladóvá vált a karcmentes,álomszép gyári dobom '06 Z750-re,ha valakinek van bizonylatos,e számos sportdobja érdekel
hali! írtam msn-en.. láttam hogy írtál.
Hi!
Mikor jössz a motyódért?
na majd meglátjuk mi lesz...valamit össze kell hozni az biztos XD
nekem is arra van rákötve,mondjuk van benne gyárilag valami átalakító...csak vigyázz,nehogy úgy járj,mint én:nem kábelkötegelőztem ki és az első kanyargóson elcsípte a kormányhatárolő
Szia!
Bridgestone Bt023...a legjobb gumi,amit valaha használtam,gyorsan melegszik,tapad,kiváló esőben is...
Megoldottam az első lánckerék cserét is...csak a flex segített ...a kawa 3 hetet mondott az első láckerék csavarra így beleköltözött egy er6n-é...
kurva jó lett az új áttétel,mondjuk vadabbra számítottam...de tetszik
Szeva! Nekem is volt hasonló problémám csak minden sebességnél! Lecseréltem az olajat idö elött(6000 helyett 4800km) és megoldódott a gond !
sziasztok!
segitsen aki tud.2004-es z1000nek olyan tünete van,hogy 6.bol visszafele nem mindig tudok váltani,csak vagy 5.-4. be.
és tovább lefele nem megy!?aztán vagy le kell rugdosni,vagy kézzel tudom csak visszatenni üresbe vagy1.be:(
a kuplungon csak a bowden feszességét lehet állitani?
elöre is köszi:)))