Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó, de akkor kapsz mellé egy motort is!
Egyelőre semmit nem szeretnék külön eladni, ezek az apróságok képezik az esetleges alku tárgyát a későbbiekben (már ha lesz egyáltalán érdeklődés utána).
Az eBay-t érdemes figyelgetni, én is onnan lőttem nagyon baráti áron.
jaja ezzel egyetértek utána majd vadászhatsz valami normális gépet
jó ez tény hogy esőben jobb árban abban nem vagyok biztos mert olyat szoktam venni ami fut pár kört pályán utána még tudja a 4-5000km-et és a bt023 árából vagy 3 szett simán kijön
ühümm. közben megkérdeztrem már válaszímélben is, nem kell válaszolnod mégegyszer...
Számból vetted ki a szót. Nekem nem is gumi, amir 5000km-t bír. Marad a Pilot Road2. 20000-t mennie kell! Persze, aki évente megy 5000-t, annak elég a versenygumi. Én hülyét kapnék, az biztos.
Hali! Tutu tanácsát fogadd meg, úgy van ahogy mondja!
Olvastam a hirdetésben, hogy van hozzá Bagster tankbőr is. Milyen színű? Eladó külön? esetleg van róla fényképed?
zene álllj! nincs ilyen, nem ad el! megtart és mikor van idő megy. aztán jövőre kiderül, hogy tele lesz szabadidővel, akkor meg sajnálni fogja.
Mostanában alig volt/van időm menni vele, jó ha idén 500-at beletekertem és itt van június közepe. Nem minden áron eladó! Ha el is menne akkor idén már nem vennék másikat. Ide-oda rohangálni elég a kicsi is.
eladod a gépet?
kedves plazer!

gondolom te mindent jobban tudsz nálam,elkoptattál már legalább egy szett bt023-at,nem is szállnék veled vitába.Biztosan van jobban tapadó verseny gumi ennél,mivel ez sport-túra...én a kedves fórum társunk választását szerettem volna megkönnyíteni,azzal,hogy leírom neki a tapasztalatomat.A versenygumi előnye hogy ahol a bt023-al csak 160-al tudok befordulni,azzal ott a versennyel 190-el.Viszont esőben,élettartamban,árban(új!) másfele billen a mérleg nyelve.Ez a gumi sportosan motorozóknak van kifejlesztve közútra, a tied pedig pályára versenyzőknek...
Nézd meg ezt nagyon patent a gép!

Vagy itt az enyém is, igaz picivel többért.

Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor vásárlásnál ne az óra állása legyen a döntő tényező. Az egyik ismerősöm nemrégiben műszakiztatta a 6R-jét és kiderült, hogy az előző vizsgáztatásnál bizony jóval több méter volt a gépben. Eladás előtt jól bevett magyar szokás visszatekerni az órát. Mondjuk érthetetlen, hogy pl. egy 8 éves motornál miért tartják soknak a 40-50e km-t, ez lebontva éves szinten 5000-6250 km. Számomra sokkal fontosabb a műszaki állapot és az összkép, az legalább a valóságot tükrözi.
köszy
A moci szép és úgy tünik egyben is van,de egy szakival nézesd meg.A típus nagyon jó!A kilométer kevésnek tűnik benne és a hátsó gumi is érdekes,én a mocimmal évente megyek majdnem ennyit.Jómagam pl.tudom,hogy mik hogyan kopnak ezeknél a vasaknál.tibi
Hali hó! MOtort szeretnék venni és ezt néztem ki! Vélemény! kellene!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
a válaszokat előre is köszönöm!
megyek de csak télen mert akkor van szánkószezon
Szia Opus!
Fiamat el szeretném vinni gőzmozdonyni de nem találok sehol menetrendet,marha nehéz igy keresgélni hogy szlovákul egy kukkot se tudok .Harmanec-Cremosne útvonal érdekelne,ha tudsz segiteni valami menetrendet belinkelni azt nagyon megköszönném .
Ügyes voltál a múltkor utassal Ceredbe
http://youtu.be/38O5GufdfHA
jöhet hozzák is van pár felesleges 30-as tábla
de a táblát kitörtem... azóta sincs a helyén XD
hát csak a térdem altt kaptam el a kresztáblát a sípcsontal. másnap ügyelet. részleges szakadás, térd, sípcsont zúzódott... de akkor miért zsibbad a lábam és miért nem érzek rajta semmit? :D
gerinc, idegek minden ok?
háát ez van... :D de legalább nem érzem ha fájna XD
bazz ez nem hangzik túl jól
halál az ígyis úgyis eljön... XD meg már nyomorék vagyok mióta intim közelségbe kerültem egy kresztáblával decemberben... azóta zsibbad a bal lábam XD