Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én megyek szombaton a szállás még nem dőlt el
dejó neked
majd este leszek remélem nem 9-10-kor végzek... :S
hétvégéből lesz valami? Elengedett a főnökség...
Egyrészt kár érte, viszont hatalmas gratula a gyerkőcökhöz!
most kaptam az örömhírt :D augusztustól a 8700Ft-s negyedévi biztosításom 6e Ft lesz :D
Én is sajnálattal hallom. De nagyobb örömöd leled a gyermekekben :) Mily költői vagyok XD... Utána meg azért nem lesz motorod mert a gyerekek cseperednek és majd nekik kell motor :P :D
sajnálattal hallom,de biztosan ugyanolyan vagy nagyobb örömödet leled a gyerkőcökben.mint a motorban...ha meg kicsivel nagyobbak lesznek elzavarod őket bérmunkába kapálni,s veszel új motrot
Gumi új,centírozva,kormányvégsúly a helyén,úgy érzem mintha nem lenne terhelés az első keréken...de valószínűleg konstrukciós hiba...mindegy,attól még imádom ezt a dögöt...1800 km Alpok-szerpentin,ott majd bizonyíthatja az előnyeit 3 hét múlva
Helló evribodri! Tegnap eladtam a gépet, fájó szívvel búcsúztam tőle Az új gazdijának sok örömöt kívánok hozzá és balesetmentes kilométereket Én meg valszeg nem mostanában veszek újat, mert úgy néz ki, hogy decemberben gyerekáldás lesz nálam és mindjárt kettő jön Jó volt itt lenni a fórumon, sok hasznos infót kaptam. Azért majd visszanézek ide, mert attól, hogy nincs már motorom, azért belül még motoros maradok Mindenkinek jó időtöltést erre a szezonra és motorzzatok sokat! Cső!
am a szitálásnál nekem is volt mikor 210-nél megdobta a nyomvályú előzésnél. DE utána abbahagyta XD
jha.... :S 15 rát lenyomtam... kaptam egy defektet meg egy gumiról leszakadt a futófelület :S így mentem vele egy 100-ast mert nem volt pótkerék :S
jóvan
Pünkösd hétfő Balaton
sikíccsá majd
egyik nap megyünk 7végén, de még lápos.
mennyünk motorolni inkább mostanság...
nem tucc te megsértődni, csak ha eldugják a motorod a söröd a borom. na mikó tesszük keresztbe a szemet?
...kihúzod a gyufát..oszt jólmegsértődöm.söröm?
hagyd, nem elég h ratyi még hülye is
én meg húztam a szarvát akkor is mikor szitált
ne bassz eddig azt magyaráztam hogy nekem nem szitál
vagy kire gondoltál
mindakettenbuzikvagytok....
mégilyet...na ezé szitál az eleje...
mert fostok
abszolut igazad, ezért ha vmi olyat írok, ami se nem vicces, se nem sértő, akkor nem rakok semmit a végére. na, meg ha azért ismerem vmennyire az illetőt régről, akkor nem sértő ha leírom, hogy a krézidzsó egy buzi! direkt nincs szmájli.




ellenben most szóval, lehet szőrszálhasogatok néha, de a kommunikávió ingoványos terület és persze a reakciód
értem, mire gondolsz igyekszem majd figyelni rá hogy érthető legyek
viszont szeretnélek megnyugtatni szavakkal, mondatokkal kifejezni gondolatokat nem parasztos
igaz ugyan hogy kicsit macerásabb, többet kell gondolkodni mint nyomni 1 mókaficeket de nem ciki
viccesen
nem, háromszor kezdem el aztán megyek aludni