Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem prádiklálok mindenki úgy ül fel ahogy akar csak azt mondtam hogy én nem szeretek "meztelenül" ülni rajta...bár most hogy meleg van úgy oldottam meg hogy sityak, kesztyű, protektor ing, farmer, csizma, így tök faszán átfúj a szél és azért védve is vagyok
Most mér, én meg szoknyában szoktam robogózni (és motoros legyen, aki utolér...), a protis dzsekit is csak azért veszem fel, mert zavar a menetszél... Legalább így jobban odafigyelek, és nem megyek ész nélkül...
Egyetértek!
ott a pont
Tény, hogy be kell öltözni senki sem vitathatja, de sajnos én egyre kevésbé szoktam. Szar a bőröm, bepállik, kipirosodik és valljuk be kényelmesebb nem beöltözve. Korzikát is végignyomtuk szandál, rövidgatya, trikó. Megállsz, nem rohadsz le, amíg fotózol. Nem követendő példa. Bár mikor baj lehet.
Viszont sokan, ha beöltöznek felbátorodnak. Ha nem vagy beöltözve mégjobban odafigyelsz.
ja, a bakancs azért messze strapabíróbb, mint egy sportcipő.
mi sem ott megyünk ha kell ha nem, és azt ne mondd, hogy Te nem rángatod meg időnként hasonló tempóban. ahol meg ér valamit a ruha, ott meg nagyobb az esély a túlélésre, ha rajtad van.
ha véletlen összejönne és mehetnék én is szólj már pls
Én ma is így jöttem, csak a kiscipő nem stimmel, mert bakancs.
Megjegyzem ti sem prédikálhattok az elmúlt néhány hozászólással a 200km/h feletti tempótokkal! Ott már mindegy, hogy mi van rajtad.
Nekem mikor a DRZ-m volt mondom az ősöknek veszek mellé egy kocsit.. kiszemeltem egy a3-t. erre szó se lehet róla.. mondom akkor veszek nagyobb mocit :D rámondták hogy jó csak mikor 1 hónap múlva jöttek a DRZ-ért akkor kérdezték hogy mit csinálok :D mondom motorcsere :D
2 hete szegeden volt egy R1 meg egy cbr1000rr :) papucs rövidgatya ujjatlan póló na meg sisak :)
ja úgy értem nem egy csókát láttam: protis jakó, bukó, kesztyű, alul meg röbidgatyó, kiscipő
a cigánysoron
hát a papucs+baseball sapi kombó az sehol nem véd
igen, tipikus a fent mindent védünk, alul meg semmit.
most hogy jó idő van megint azért elég szép számban megjelentek a papucsos baseball sapkás motorosok, bár szerencsére a legtöbb akiket láttam csak robogón ültek, bár bukó nélkül arra sem szívesen ülnék fel
mostmár elég lesz az anyu féle kötött sapi
Én feleségem sem szereti és sajnos az a baj hogy amilyen nálunk a közlekedési morál van is miért aggódni.....

Másik meg hogy lehet a te szüleid sem örültek mikor mocira ültél de ez van, elkerülhetetlen szülő dolga hogy aggódjon
olvastam a kreszet és ha van plexi, akkor má nem kell bukót viselni
na végre, így legalább fel tudod húzni a kormányra a kvzoo előtt és a szemüveget sem kell a fejeden hagyni mikor fel akarod venni a sisakot...
főment a plekó!
Ja, én is gondolkodtam ezen, de beláttam, hogy a feleségem nem nyugodt, ha motorozok és nem akar felnevelni 3 gyereket egyedül (már van egy 1,5 éves lány itthon ) Majd meglássuk, hogy mit hoz a jövő, meg az orbánviktor és akkor hajrá
Majd veszek nekik vmi jó kis gépet, aztán mindig lenyúlom Bár igaz, hogy nem lennék nyugodt, ha a gyereke(i)m úgy motorozna, mint ahogyan én szoktam Most is inkább az asszony örült, hogy végre elment a motor.

A kormányszitáláshoz hogy én is hozzápofázzak:
nekem csak akkor szitált, mikor szar volt az első gumi. Csere után megszűnt.
Annó én is elkövettem azt a hibát, hogy a gyerek miatt eladtam a motoromat, aztán rájöttem, hogy ez baromság volt... A jelenlegit nem fogom eladni csak azért, mert egy évet nem tudom használni. Ugyanis nálunk a kettes számú szintén decemberben várható...
Gratula az ikrekhez, és ha majd már nem bírod otthon a bömbölést, akkor vegyél egy másik Zét!