Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem most power 2ct van a tuono-n egész jó kis gumma bá a verseny gumi jobb volt de a leírtak alapján bőven jó lesz
A sportec m5 és a power is jó gumi szerintem nincsenek nagy különbségek köztünk amilyek tetszik és árban is megfelel azt vedd. Ezekkel kimehetsz a pályára is szerintem mivel sportgumik, ja és elég jól is kopnak a mondjuk egy pikot roadhoz képest
Gumi csere előtt állok:
Metzeler Interact M5 vagy Michelin Pilot Power 2CT?
z750-re kell, nem vagyok pályázós és néha túrázok is.
Még tanulom a gépet. Most M3 van rajta, de már elég kopott.
Tapasztalatok, ötletek, vélemények, esetleg mást ajánl valaki?
Jó estét!
csőváz
Estét
na ez helyes meg az is hogy nem szennyezed 2 utca miatt a környezetet csak vigyázz nehogy elverjen az úton a jég :D
4653465376 lovas :D a leo megvan :D
állat! hány lovas? látom már le is van áttételezve több fogaskerék is rendelkezésre áll már csak egy leo vincsi csövet kell a seggedbe dugni
de ne mond hogy szar XD
igen igen de inkább ezzel járok melózni mint kocsival... 2 utcát kell menni. mire kiállok a kocsival addig ezzel rég ott vagyok :)
hali nincs valakinek véletlen z1000 első lánkerék anyája?
Minőségi csere volt, úgy látom:-D
túra endúró :) a színe gáz de át lesz festve
najó ne szopasss milyen endúró?
lecseréltem egy túra enduróra... gyengébb... kevesebbet fogyaszt... meg lassabb is.. de jó ez nekem...
? mivan
szombat reggel megyek szervízben és utána megyek oda kb. 11-12 felé érek le és estig leszek felvonulás stb.. ha meg úgy van akkor lent is alszok és csak vasárnap megyek fel
ma hallgattam a morning show-t XD tiszta állatok voltak :D azok is mentek egy nyerges Scania-val.



MA lecseréltem a kicsit Zéé-z egy Túra endurora
A bandám egy része épp most ér oda kb és építik a helyünket ( sátrak stb ) mi páran meló miatt pénteken megyünk.
ti mikor mentek?
akkor én béna vagyok, mert nagyon nagyon ritkán mentem 200 felett
Ti akkor a motoros felvonulásra jöttök csak vagy este jöttök a koncertekre is szombaton?
aki meg azt mondja hogy ilyen motorja van és soha nem tekergeti a szarvát és meg 200 fölött az vagy béna vagy hazudik