Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gumi nem sérült meg? felni nem üt? guminyomás ok? kormánysúlyok jók? rendesen ki van centírozva? ha minden ok akkor nem szabadna szitálni az elejének, enyémmel mentem óra szerint 260 körül és akkor is szépen ment
volt egy-két motorom,sokféle gumi verzióval,de a bt023-nál jobbal még nem találkoztam...mondjuk én esőben rendesen visszaveszek a tempóból,max 100 km/h
az is lehet, bár mindketten ugyanazzal a gumával megyünk neked esőben nem csúszkál?
jó'van akkor megnyugodtam vagy mindakettőnké szar
2 kilótól jár a kormány nálam is. nem elfogó gépnek csinálták, inkább kanyarra, ilyen a felépítése: váz, tengelytáv stb de majd a okosok megmonnyák
sziasztok!

már többször is észrevettem,hogy 200 felett a motor eleje mintha a levegőben lenne és szitálna,eddig mindig a szélre gyanakodtam,de most teljesen szélcsendes idő volt reggel és megint úgy éreztem,mintha semmi terhelés nem lenne elől és izeg-mozog az eleje...tapasztalt valaki már ilyet,mitől lehet?
Jövőhét hétfőn, pünkösdkor egy már emlegetett Balaton körtúra?
wayteq x950. Nem pont motoros de nagyon jó. van hozzá vízálló tok a motorra és kész :) 25 volt.
Nálunk is ilyen füldugót használnak a cégnél, de ha én bedugom a fülem ilyen szarral 1 óra múlva szétrobban a fejem!
seggfejbe ideális
Bazzeg ez úgy néz ki mint a végbélkúp.
Én inkább maradok a rendes cuccnál. Nekem egy éve van. De nagyon király.
ha lehetne megcsinálnák hidd el
megláttam hogy 7900....gondoltam nem kattintok a linkre mert az 600
Ne legyél már negatív
szerinted én fizettem érte
7.900 az egyedi, direkt neked gyártott. Leveszik a fülmintát stb... Ne legyél már lusta a linkre kattintani
ilyet tudok venni 24ft/db köcsögök...7900?
Hopp nagyon jó, már meg is van, hogy kitől kérek
Nem én voltam
Itt van füldugó jól nézd meg
akkor jó reméltem hogy így csinálod
Na ne basszál fel
Honnan tudod, hogy kapott-e behatást?