Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

el ne fáradj vasárnapra, mert kivégezlek
na írtam vissza. ez a retek nem küldte el
NGK CR9EIX
belencsakl@gmail.com
csak, mert úgy is szar az emailed
akkor legyen inkább 577? :)
Ok!
Beszélünk addig
lájkolom a hozzáállást
Ha nem esik mennék. Mert cukorapuka vagyok és elolvadok.
Majd kiderül
oszt akkó' merre?
Előtte nem jó!inkább utánna
nekem sem üvölt szerintem a két akra de szép hangja van nagyon
pedig írtam. na írok majd újra vagyis próbálok. De szerintem a freemail sz*r :S
neeee vasárnap 577?
mily bölcs megszólalás :) Am igazad van. ebben sosem lesz megegyezés mert sokan a halk gyári jellegű hangot részesítik előnyben, és sokan vannak (általában a többség) aki feltesz egy sportdobot hogy "üvöltsön". Én a kettő közötti vagyok :P van egy sportdobom ami hangosabb a gyárinál de nem üvölt. :P
jajaja, előtte nem megyünk valamerre?
Nem kaptam semmit
a lakosság hát ők is had élvezzék a moci hangját amúgy jah hallás miatt meg a sok "szuper" cikk hatására én is elgondolkoztam hogy lehet kéne egy füldugó mert nem a moci hangos de a szélzaj azért tud hangos lenni
örök vita tárgya, amiben sosem lesz megegyezés. az evolúció rendesen kibabrált az emberrel, hogy a szemével ellentétben nem tudja becsukni a fülét de hát ennek is megvolt/van a szerepe.
am írtam vissza. mennyi lenne a vége mert lehet érdekelne.
Hát szombat nem hiszem hogy megyek. Viszont vasárnap megyek arra a balcsi felé gurulni egyet. esetleg arra?
Valaki?
Szombat citadella?
Vagy valaki?
Jóestét :)
nem riogatás kérdése. Nekem számtalanszor volt hogy azért vettek észre mert kicsit hangosabb. nem üvölt. Szép hangja van neki. am meg ki tudja hányszor elütöttek volna :S
hát nem olcsóbb. :S csak annyira kevés volt benne hogy nem biztos hogy eljutottam volna a kúthoz. de soha többé nem tankolok itt bele.