Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is pont ezt néztem 4500 pénzt bőven megér ha jó
hát azért egy összehangolással tutira jobb lenne - nekem sem volt de úgy biztos jobb
1. faszán nyomod
2. kurva jó úgy nézni videót hogy azon az úton van ahol minden nap járok
3. piros sáv best of az direkt a motorosnak van fen ttartva
4. kamera lehetne kicsit jobb helyen de így is
ok, thx utánanézek. Megmondom őszintén 8 rugót kicsit sajnálok érte
te istenkirály? te adonisz netán?
Nem akarok semmit elkiabálni, de ha minden jól megy szerdára a kezemben lesz
ejnyebejnye van kraft
most volt akciósan 7félért, de már vége az akciónak ha jól tudom. nos, hülyeséget sosem (remélem) fogok írni, így hát marad a véleményem, amit leírtam változatlanul tartom. nekem abszolut bevált.
van, aki kintről hozatta olcsóbban, és létezik más gyártó is.. a lényeg, hogy szűrőbetétes, a szivacs többnyire mindent elnyom, így azt nem javaslom, de van aki azt használja.
Van már rendszámod te.......?
Igazán nincs mit!
Kösz szépen!
Semmit nem kell állítani, régi dob le, bovdeneket kikötni, új dob fel és mégy. Egy hangyányit (tényleg nagyon kicsit) nyomatékszegényebb lesz alsó fordulattartományba, de fönt meg pont ennyivel megy jobban. Alig érzékelhető a változás.
Mi a tapasztalat a szeleppel? mi lesz a különbség ha kiveszem? kell-e álligatni a motort egy ilyen dobra vagy felrakom azt megyek?
Igen, "made by Fenyő"
Hangos volt, de ez volt vele a célom (az elején még vissza is akartam cserélni a gyárira) , ha többen motoroztunk és nagy volt a dugó, akkor általában én mentem elől, mint Mózes, kettényitottam a sorokat
Sohasem basztattak miatta a sünök, pedig többször is megállítottak, még a motorosrendőrök se.
Egy bajom volt vele csak, kívánta, hogy húzzam
Hali neked a z-n milyen volt a dob? házi készítésű? Volt-e vele bajod? Mennyire volt hangos? elviselhető-e városba? Sünök mennyire baszkódnak?
duB, szemezgetek a Motosafe füldugóval és ahogy keresgettem neten, kidobott egy írást tőled, amiből arra következtetek, hogy neked is van
Tényleg jó? Ajánlod? Megér 8 ezret, vagy vegyek 300-ért alap szivacsot?
az md80-as kameráról van valakinek tapasztalata?
ez faszának tűnik
na megtaláltam peaklife a márkája
michelin is két komponensű volt "kemény" közép résszel
Nem tudom, hogy csinálja, pedig nem kíméli. Mondjuk idei gyártású új gumi, még nem sok tartós teszt van róla. Ráadásul a közepe "kemény" hogy hosszú futásteljesítményre számolhasson vele az ember. Aztán meglátjuk majd Zén mit produkál, mennyire igaz. Engem eddig csak az győzött meg, hogy ducatin ha elmegy ennyit, akkor csak jó lesz az. Ha nem akkor majd veszek újat pár ezer km múlva. De gumin nem szabad spórolni, mert 2 tenyéren múlik az életed, az pedig nem mind1 milyen.
5000 alatt alig kopot? azt hogy csinálta? meg azért ha odateker egyet kettőt az eszi mert a V2rángatja vagy pedig nagyon finoman kezeli a gázt...nekem a michelin power one-t a Z megette 4500km alatt úgy hogy pályán nem voltam
Na az is igaz. De abszolúte megérte kivárni azt a plusz 1 hetet amit ott töltött.
Kíváncsi leszek, mennyit fog elmenni a rosso II gumi. Ismerősöm Ducati Diavelen 5000 km alatt alig kopott meg, és ő hajtja rendesen. Meg kicsivel több Nm van a hátsó keréken mint a Z nél. Kíváncsian várom mit tud. Bár ahogy tapogattam a szélét ott ahol látszik a puha rész, hát pályán kopni fog nem kicsit.
jó most a sokat is kifizettted volna csak hogy mehess túrázni vele óvatosan nehogy megverjen útközben a jég mert itt budán az is esett rendesen
Áh fillérekbe megúsztam, sokkal többre számítottam, ráadásul még el is készült. Ennek örömére megyek fel is rakatom a Rosso II es gumikat, ha elállna végre ez a hülye eső.