Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bontóban kérdezdd meg vagy direktre kötni egy kapcsolóval? nekem volt olyan gépem amin ez volt a baj. és ha terepen csapattuk akkor bekapcsoltam már az elején hogy had forogjon ha már van :D
Beparáltál a raptor dobbal?
E betű van bele gravírozva ?
Még annyit szeretnék kérdezni hogy a hűtő ventilátor nem indul el.A hő gomba nem jó.Ilyet hol lehet találni?Köszi.
Üdv. néktek :D
Van közületek olyan akinek a sportdobhoz van TÜV papírja és be tudná nekem szkennelni és el tudná küldeni?
Köszönöm.Király vagy.
Üdv.Mindenkinek.Van egy Kawasaki KLR 600B motorom.Milyen akumlátor kell bele gyárilag?Öninditos.Hány amperórás?Köszönöm.
Ne a csajoknak vegyel motort komam,hanem magadnak ,a csajok meg mehetnek veled ha akarod egyaltalan.
en is jartam -1+2vel,hat bitang gep lett belöle
ha választani lehetne én is a szimóra ülnék fel inkább bárki mögé nagyobb a túlélés esélye mint a Z--vel
De miért néztek mert olyan hangos volt mint állat?

Amúgy meg hátul kényelmetlen ez van, Emese nem szereti egyáltalán, nem is szokott jönni velem

A csajok meg ne emiatt szeressenek ha igen akkor baj van
Szia te elveszett ember!
A tartóssága jó volt,de nem tudom,hogy milyenre edzették meg az acélt megmunkálás után,de asszem félkemény volt
Tavasszal nekem is jön az upgrade az elejével
hát én szedtem már föl a simsonommal csajt :D
a Zével még nem. szóval a válaszom NEM, nem jön be nekik, a simson viszont igen
fanszőr01, 35 évesen ez a fontos, hogy a picsáknak bejön vagy nem
köszönom az infót
ki nem szarja le
Csajoknak mennyire jön be a Z 750? Kinek mi a tapasztalata? Szeptemberben mászkáltam egy Sv-vel nyitott martin dobbal. Olyan szinten benézte mindenki, mint állat!
csak egy gond van hogy pécs 250km nekem
Tudok segiteni Melletünk lévö utcában csinálják!
egy kis help kéne valakinek nincs homokfújós ismerőse vagy nem tud valaki olcsón?
az bitang
hali
én úgy csináltattam,
meg vettem a legolcsóbb 520-as fogaskereket a megfelelő fogszámmal 3 ropi kb. és esztergályos "kiszúrta" a közepét,
utána a gyári szétnyúlt lánckerékről le esztergálta a külsejét,
ezután a kettőt összehegesztette 1 profi
nekem 4 sörbe volt a dolog mert jó idő volt
de pár ezresnél nem hiszem hogy több lenne
FIGU
Szekka!
Ha egy kicsit vágod az angolt, akkor ezen az oldalon

http://www.gearingcommander.co...

jóformán mindent meg tudsz nézni. És azonnal kiírja hogy milyen változásokra számíthatsz.
szia panyó!
akkor keresek én is ilyen emberkét, tartóssága milyen?