Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott a pont... Még jó, hogy én mindig külön motorral mentem, így a férjem motorjára is fel tudtam cuccolni...
igen nekem is ez volt pedig nem nagyon szoktam megállni a kocsik között meg oszlatom őket a mivv-el de azért nyáron volt olyan amikor a levegő volt 40°c az aszfalt meg szerintem 70°c a víz meg 110°c és ment a ventillátor akkor azért én is örültem hogy jobb az olaj hőtűrő képessége
Gumis fazer lábtartóm van, ha érdekel küldj mailt!
remélem sikerül belinkelnem...
Sziasztok!

Bocsánat, hogy hívatlanul bepofátlankodom, de...
szeretném megkérdezni, hogy nincs -e valakinek fölösleges első lábtartója?
Na és persze olcsón...
ebben igazad van nem nagyon szoktam a mocival dugoban állni :)
Gondolom nem ragadtál meg pesti dugóban nyári 35-40 fokos aszfalt felett. Nem kerül szerintem annyival többe, mint amennyivel jobb.
Ami biztos nem feltétlenül kell a 3*** forintos olajat megvenni, mert ugyanazt lehet hogy sokkal olcsóbban is meg lehet szerezni.
szerintem is teljesen jó a 40-es csak nekem is volt 50-es ismerőstől meg ha nincs nagy különbség a jobb olaj az sose baj
Én csak azért vettem 50est mert akciósabb volt mint a 40es de nekem mindegy melyik van benne az olcsóságé a főszerep
de ezt is írtam hogy nekem 50-es van de a 40 is tökéletes szerintem
én a másikat néztem első sorba mert a 10W50 nagyobb hőterhelésre van viszont én évente kb 3 szor megyek pályára szóval nem látom annyira értelmét

de köszi az infot
nekem power 1 van benne igaz 10w50 de szerintem ez is teljesen jó bele nem kell tartani tőle
igen asszem tudom kire gondolsz
adatlapomon van email elküldhetnéd
A vateran, kepesmotoron is hirdeti magát egy pilisvörösvári ember, aki csomagtartókat árul. Attól elfér az utas, és doboz is.
Ha kell telefonszám küldöm magánban akit érdekel.
Szerintem az utas nem fér el lábastól, seggestol...
Amúgy ha nincs felső csomag elvileg pont felette, előtte lesz a lába a csomagtartónak.
meg mutatom képen:
ha a táskát a bal táskát megnézed van valami tartója,
nekem olyanom van amit a hátsó ülésre kell rakni és ott semmiképp nem fér el az asszony lába, 10 cm min rálóg a lábtartóra
Cseperedik a házőrzőm
Bocsi, mobilról a frissítés helyett elküldte mégegyszer. Nekem nincs az oldaltáskához tartóm, pedig jó lenne. A tanktáska eddig nem okozott gondot. A nyereg viszont egy szép kis erdélyi út után a felverödött sárral szépen eldolgozta a fényezést. Egy polir megoldotta, de egy tartóval lenne az igazi.
Az lehet... De ezt is lehet állítani.
Ennek az oldaltáskának nincs semmi fix tartója ugye?
Tanktáska nem karcolja a tankot?
Az lehet... De ezt is lehet állítani.
Szerintem is előrébb van amit én szeretnék. Ezt a tartó-táska kombót árulják a Louisban és a Poloban is. Majd rákérdezek, de esélytelen.
Nektek hátrébb volt a táska!