Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, küldj egy képet!
Gyári lánckerekem van, ha jól emlékszem sunstar, de már használt csak még bejáratós volt a gép addig volt benne, 1000 km-t, ha érdekel küldök képet róla.
Mire ? Abszólút fighter? Engem csak a fényezésem tartott vissza a teljes átalakítástól, de már szereztem gsxr hosszú lámpát, hogy fejidomot faragjak rá, meg höckert is szeretnék farigcsálni majd. De szerintem azt már egy másik mocin fogom véghezvinni.
Nekem is, please.
Ha a környékeden nincs ilyen akkor jár arra szállitóm odaadod neki és intézem!
Gondolkodtam anno fujason,mar nem,teljesen mas atalakitasra gondoltam:-)
Üdv.!
Az is jó lenne. Ha be tudod szkennelni. Majd átvariálnám magamnak...
yoshi TUV papírja nincs valakinek? vagy más?
Valakinek nem kell Z750 14 -es első zsír új JT fogaskerék.
15-ös csere is érdekelne .
2007-es komplett eleje van sugóéknál, személyesen is láttam !
Üdv Körfa, ha nem megy el hozd haza és átreszeljük!
Háj, Suonohoz való igazolásom van ha az megfelel...
K öszi.Remélem jó lesz.
megmondom őszintén hogy nem nagyon tudok mondani róla semmit... NEkem nem volt ilyennel dolgom.. egy isminmnek volt ő meg volt vele elégedve... Tarackol majd rendesen...
Amúgy milyen ez a motor.Tudsz nekem valamit mondani róla?
Remélem jó lesz.Egy ismerős azt mondta ne vegyek vizeset mert megfőzöm a motort.Remélem nem fogom.Azért is kell a ventilátor.De majd az első csapatás után írok milyem volt az "Új motorral "menni.Remélem ez már felszántja a földet.
azért ez a tuti :)
Volt egy 125 Honda Mtx-em.Arra cseréltem el ezt.Azon is volt egy ventilátor,külön kapcsolóval kellet índitani az jó volt.Soha nem fort a vizem.
de azt pont nem akarom visszarakni XD :D
Rakd vissza a gyárit ha nyugatabbra mész és nincs gond
nm... én bátran ajánlom nekem bevált.... :) És így biztos nem fől meg..
Oké.
Oké.Akkor én is ezt fogom tenni.Marad a jó öreg billenős kacsoló módszer.Köszi.
Azzz van :D hát csak menni szeretnénk majd nyugatabbra... :Dés mondták ott ott rá vannak szállva. Addig még csináltatok egy DB killert bele és kész. Csak papírt nem ad a jóember és hát magamnak megszerkezteném akkor ha találnék valamilyet..
Alkatrészes vagy a motorbontós fórumba írjál sugómotorbontónak hátha van nekik olcsóé, újban kawazsolti biztos tud segíteni