Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallo!
Van-e köztetek vagy tudtok-e valakit, aki napi szinten képben van és követi a MotoGP híreit?
rendesek voltak
igen 100e volt az induló meg 3 hónap jogsielvétel aztán lett belőle 5e helyszíni bírság
emlékszem, ki voltál rendesen
sőt még alkudtál is
mázlid volt.. én egyszer mentem fel a lajos utcán a járdára 20-al - gyalogos sehol - ahogy lejöttem már ott is volt mögöttem a két motoros rendőr rögtön ki is szedtek....meg is büntettek
én már versenyeztem magyar polisz riderrel
még 1991-ben az autópálya pihenőben kérdezték, hogy megy az XJ-600-asom a Laser spot dobokkal, mondom jól akkor próbáljuk ki, mondták, azt hittem szopatnak de nem, vagy 20km nyomtam a pályán felvezetéssel
a Z-vel pedig, Bp. Szerémi úton, 1 civil GS 1200 villantott rám,
na mondom a következő lámpánál cumi lesz öcsém,
így eltréfálkoztunk a Lágymányosi hídig, na ott menet közben felhúzta a BMW-s kabátját, akkor láttam csak a derékszíját, stb
fel se tűnt a kezeslábas nadrágja
vigyorgott intett egyet és tűz otthagyott
tanulság nem kell arrafelé menni
Akkor ebből annyi a tanulság ha külföldre mész mocival, vissza kell tenni a gyári dobot (5-10perc)
hi
tőlem sose kérték, igaz gyári dobbal voltam,
de a spanoké sem érdekelte, vizsgálat és kész
a digoknál állítólag elkobozhatják a motort, a szabálytalan kipu miatt
Az brutal,engem mondjuk kocsival fogott meg,mert odavertem neki amikor a seggembe jött,mondtam neki h miert nem tartott követesi tavolsagot,erre Ö ,itt Ö kerdez,aha mondtam neki,de akkor tartsa is be a szabalyokat,ne kövessen autosokat igy ,es varja h gazt add,es akkor videozik amikor mar mesz is .Velem mondjuk szarul jart,mert a fönököm intezte,es mondta neki engedjen el,vagy mutasson neki videot arro,l is h követett,azt mondta neki h ok,mehet a fiatalember
Az brutál, bár szerintem ha a itt pesten is utolér mondjuk egy bmw-s motoros rendőr elég kevesen tudják lerázni azért azok is jól nyomják
En mar itt Salzburg környeken ismerem öket,es hidd el ,nem gyenge motorokkal vannak elengedve,es motorozni is tudnak eleg jol.
1100cbr,1000gsxr,1000cbr r,mutatja az igazolvanyt meg a videot azonnal.
Szevasz.
Itt a link,ha van komoly erdeklödö mondok egy tenyleg jo arat
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-4137446
hú az kemény, ha ilyen lenne itthon akkor ebből már lett volna gondom
Ok! Küldj egy képet ha tudsz!
ok.Sajna,pedig megtetszett egy masik gep megint .
Nagyon barati aron megvalnek tole,ha esetleg tudsz valakit,megköszönem.
Ja,durva lenne .az ujdonsag a labancoknal h civil motorokkal(csak hatul van egy keklampa)allitgatnak meg.a tükörben azt gondolod h csak versenyezni akar,közbe yard.
Szia! Igen
olaszoknál meg egyrészt rengeteg motor van másrészt meg az ottaniak is jó hangosak ott sem divat a db killer
tanulság hogy nem kell megállni külföldön
Köszi Szekka!
Szia
A tuv papir fontos kint,es manapsag mar csak beleneznek lampaval,ha ures a belseje leveheti a rendszamot,mert naluk ez nem megfelelö.ha van benne db killer,es neki hangos ugyis akkor fizetsz.engem gyari dobbal is leakartak venni,a yard 10-11ezen huzgalta neki uresbe ,es mondta h nagyon hangos.
Szia Zsolti.
Csak S-modell jo ?
Hat azért kíváncsi lettem volna a ver alkoholszintre. (Vagy inkább az alkohol vérszintre.)
Estét
tapasztalatból mondom, a labancok pont leszarják a TÜV pappírt
elővesz egy "antennához" hasonló kis cerkát, kihúzza és beletolja a csőbe
ha belemegy szopi,
a digo azt mondja hangos és kész, vitázhatsz vele, sőt mutogathatod a papírt a lényeg págáre, págáre
FIGU