Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem tanktáskán van a térkép,navigációt csak akkor kapcsolom be ha bukta van.Pld.:városon megyek keresztül.Otthon fullra feltöltöm(menet közben nem töltök),hangot leveszem és csak rápillantok mikor mennyi idö után kell letérni.Ha kiértem a sürüjéböl Gps kikapcs.
Ez igaz. De én motorozás közben a tájat is figyelem és élvezem a motorozást. Nem kell veszettül koncentrálnom.
Köszi,de megoldódott.A Ricsitöl sikerült ma vennem mindent.
Udv a forumon
Jövő hét fényezés és lassan révbe érek...
Bár a rendszám rögzítése még kérdéses de a tervek már alakulnak.
Ha valakinek nem gyárilag van rögzítve képeket szívesen várnék.
Olyan lassan mész
Motoros szivargyujtóról!
Ez a navigáció téma engem is érdekelne, hogy annak a töltését menet közben hogy oldottátok meg? a tartót azt meg tudnám én is oldani csak ez a töltés téma nem tiszta nekem...
marmint a labtarto feletti ezust, nem a faridom
Én menet közben is hallom a navigációm hangját, olyan hangosra állítottam.
Hát Remus Hexacone lesz szal az se olcsó márka majd teszek fel vidit róla ha megjön
-az szép !
-Ha majd végre meglesz akkor bemutatom!
-Persze ezt jól tudom !-nem is azért mondtam..- ,de azért keresem is a lehetőséget ,hogy mehessek !
Fülhalgatót azt amit a navihoz adtak,sima kicsi fülbe tehető.
Napellenzőt még fabrikálni kell hozzá,de nem nagy cucc.
Nem tudom,hogy neked mi a tempós sebesség,de 140 felett sem volt gond vele,megjártuk 1 nap alatt Donovaly-t,Zakopánét,visszafelé Motorino kollegával kitérő Sturec (577) felé és jól teljesített
ez csak attól függ kinek mennyi ideje lehetősége van menni a Z-vel
Rajta vagyok az ügyön!-Bár tartok attól ,hogy kicsit "ipari" jellegű lesz a megoldás.Azt mindenben utálom,de még mindig olcsóbb mint a motoros navi .Azt gondolom ,hogy a Navon n750-ese lesz iGo Primo-val . és majd ahhoz a tartóhoz próbálok valami gömbfejes ,-jó lenne valami masszív fém- kormányra szerelhető tartót találni a Speedshopban .Még hátra van még a szivargyújtó csat. kiépítése.Ez nálam min 2-3 hét
Tényleg te milyen fülhallgatót használsz ? Ami kényelmes és nem nyomja a füledet a passzentos sisakban?-és az , hogy napsütésben és tempós sebességnél mennyire látható ill. mennyire rezonál be a cucc az kérdés....!?
Jah Egerben ez a generáció elég rosszul sikerült:)
Nem tud egykerekezni ezért lecseréli egy talicskára
Sikerült megoldani a gps es témát?
Miért is működne a link
ebay.de-n a keresőbe írd be:
SW-Motech Spiegelverlängerung Kawasaki Z 750
Hirtelen ezt találtam,biztosan van olcsóbb is
link
Mit akarsz már venni?:)
2009-júliusi a mocim és 24000 valós km van benne!
Én is így voltam vele !-De aztán megszoktam.
A legolcsóbb megoldás ,hogy behúzod a a vállad és a karod ,amennyire tudod és szemmel meg figyelsz kifelé.
Háj de fasza na hol is lehet hozzá jutni ehet az okossághoz és mi pénzért