Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyapival beszélj, ő csodát tesz a műanyagokkal. Ráadásul fényez is. Bár szerintem zöldet nem tud, de itt az ideje, hogy egy kis feketével megbolondítsd a gépe.
Nekem a "vincéhez" van minden papírom milyet keressek?
Itt van 2 kép scannresm nincs sajna
NA egy ilyen papírt én is elfogadnék
jaja egy ilyen beszkenelt papír nekem is jóljönne majd, és a gravírozásról is kérnék majd egy képet
köszi
Sziasztok! Most vettem a kawára egy akrapovics racing rendszert, amin nincs e betű. A gravírozást már megoldottam, viszont többen is azt mondták hogy ha nyugatabbra akarok menni vele a rendőr kérheti a Tüv papírt. Megköszönném ha valakinek van ilyenje és belinkeli nekem, hogy szövegszerkesztővel meg tudjam csinálni. Előre is köszönöm!
Lassan gyűlnek az alkatrészek a vashoz...
NEm tudja valaki véletlen hogy suomy sisakhoz hol lehetne venni jó árban plexit? krómozottat szeretnék vagy milyet XD Parillánál így írták hogy a krómozott az 16e Ft...
És kicsit sokallom.. De ez az átlátszó meg ...
én mondtam
ZR-750S modellt keresek saját részre. Ha tud valaki kérem jelezze,csak gyári állapotu érdekel!
Most értem haza a gumistól :P átdobattam a gumikat és hát váóóó... Plazer ez a gumi ez állati. Hidegen jobban tapadt mint a másik melegen... Ez nagyon kóser..
Mielőbbi jobbulást kívánok a csuklódnak és a motornak is.. A bajaiakról én is sok jót hallottam. Ott érdemes szétnézni.
Szia! Tudok mindent Szerintem rendeltél már nálam
hali
jó hír hogy neked nincs nagy gondod
javításhoz, tanács, a farokidom szerintem javítható nehogy másikat vegyél
a kormányvégen és tükrön se látok kukás sérüléseket
FIGU
legolcsóbb bontós szerinte a bajai asszem sugo motors:

06 70 500 88 81

van egy győri is

06 20 232 75 80

meg Ricsi pesten a fáy utcában:

06 70 585 04 36

én a bajait ajánlom
Csak a csuklóm fájlalom,de nem veszélyes
Be voltam öltözve teljesen de egy hosszú szárú kesztyü jobb lett volna,a kabát ujja és a kesztyü között maradt kis rés ott van kis zúzódás.
Nem szép látvány ugye nem lett bajod?
Hétvégi motorozásom egy kis csúszással végzödött .Szükségem lenne pár alkatrészre,akinek van vagy tudja hol találok kérem jelezze
Bal oldali lábtartókonzol,müanyag idom,bal oldali faridom,tükör,kormányvégsúly.
sok mindent tilt még a kresz amit a motorosok csinálnak.. de a saját életem azért fontosabb mint egy nyamvadék szabály, amúgy meg régen sem nagyon piszált a jard azért ha előrement az ember, max a bunkó autósok húzták rád a kormányt
Nem akarom bántani a női társadalmat mert van kivétel. De a 99% így vezet sajnos.... Teherautóból is tapasztalom hogy vannak nem normálisak... Szerencséje volt a csávónak. Szegény motor :(
Igen a szokásos: megálló kocsisorban a sor végére soha nem állunk meg, hanem ha meg tiltotta is a kresz, szépen becsordogálunk az autók mellé...
Én elő is vettem, csapattam egyet a faluban + gumicsere!
rendesen telibeverte hátulról, én nem lettem volna ilyen kedves adtam volna a annak aki feltrancsíroz
faszom én megijettem, de hogy talpon maradt a csávó
Na ezért motorozok én úgy, ahogy: link