Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.
na az jo ar..
Kawa-z
Ezt a rendszámtábla-tartót honnan lehet beszerezni?
Hi!

Pardiéktól 60 Mátyásért... vaccsi újan persze
Szeva Szekka.
Hol vetted a vincit,mennyi volt ha nem vagyok indiszkret?
Kösz
Hali.
Ha ilyen általános dolgokat kérdezel használhatod a keresőt is előtte ...
( vezetési stílus és sebesség függő nagyon 5-6 litertől 9 fölé is mehet )
Itt van 1,de a gogliban rákeresel a motoros szivargyujtó-ra.
http://online-motor.hu/spd/100...
A Kawasaki Z 750-nek mennyi a fogyasztása mindent egybevéve?
Szevasz,nekem ilyen rendszámtartóm van a motoron.
-Hü -hát erre nem is gondoltam -még egy érv a Navi mellett !
Ezt a motoros szivargyújtót a kormányra-gondolom eső és cseppmentes - hol mérik ?
Sziasztok tudna vki segiteni nekem ZR750 ,en gyújtást állitanék mert nehezen indul -utógyujtásos. Könyvből nem lettem okossabb. SOS.
Sziasztok ! Köszönöm a "tükrös" infókat !
Menten egy laza kört , megcsináltam az olajcserét , rendbetettem a láncot ! Most már csak az várom hogy előjöjjenek a piros bogarak.....és.....GOOOOOOOOOO !
Csak én mint vidéki hülyegyerek szédülök a pesti betonon
Am tényleg csak annyi hoyg a városban bent nem igazodok el...
Nekem sincsen bajom a közlekedéssel,én a navit legtöbbször arra használom,hogy csak térkép üzemmódban van és tempósabb motorozásnál kanyar előtt rápillantok,hogy milyen ívű a kanyar mire számítsak
ez nagyon zseer lesz
Hát majd valamit kell mert most veszünk valami navit.... Am nekem sincs bajom így az országban a közlekedéssel csak pl betévednék pestre.... :D Na ott eltévednék XD
Igaz hogy még csak az egyik fele van kész de ami késik nem múlik
csak van ismerős valaki aki meg tudja csinálni neked
ja én is így nyomom de ettől függetlenül nem rossza ha van hozzá egy tartó meg töltő
Én csak azt tudom mondani hogy a 188 cm-hez képest kényelmes a gép nekem. A menetteljeyítmény meg nekem elegendő. a gixeer "haccázról" nincs tapasztalatom.
Köszönöm a segítséget. Egyenlőre lehet hogy hagyom XD nem vagyok jártas így az elektromosságban.
Kinek milyen tapasztalata van a géppel (ZzZzZz 750)?
Menetteljesítményre gondolok (GSX-R 600-hoz képest kérdezném, ha lehet ) . Gyorsulásra főképp.

Meg esetleg túrázásnál felegyenesedett testtel való maximális kényelmes utazótempóra. (189cm vagyok)

Nagyon szépen köszönöm!
Kormányra,hogy kéznél legyen!
Én már így vettem a mocit,hogy rajta volt(köszönet Csutkának )
Ne egyből az aksiról vedd le,hanem egy kapcsolható pozitívról.
A tank alatt van biztosan.
Válasz ment
És ezt a motoros szivargyújtót hova lehetne rakni? meg áramot honnan lehet neki vinni? Akksiról egyből egy biztosítékkal vagy hogy ?
Panyo küldtem mailt .