Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hivatalosan csak a gyari felfogatasi helyen lehet
tehat hogyha nagyon akarja megbuntethet nagyjabol barmelyikunket
Carlos figyu már! Ezt a rendszámelrendezést látta már rendőr? Én is nagyon szeretném ilyenre megcsinálni, csak fosok, hogy egy igazoltatásnál nagyon szemet szúrna. Van erre egyébként valamilyen előírás, hogy a rendszámot hol kell a motoron elhelyezni? Vagy csak az a lényeg, hogy jól látható legyen?
Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy a hengernél a kipuffogó csavarokat mekkora nyomatékkal kellene meghúzni? Vagy csak simán bikára?
Még egy kérés: tenne fel valaki egy képet, hogy az "S" verziónál hol a francba keressem a blokktartó csavarokat? Lehet hülye kérdés de nem vagyok egy komoly motorszerelő!
köszi előre is
üdv
Szerinted egy darabból fel lehet tenni. Vagy többől? Nekem 2 motoromon volt, de csak a térdnél egy kis "cafat". Most tanktáska miatt kéne az egészre. Tanktáskát szeretnék tenni a Z-re, mert a doboz nem áll neki jól.
Valakinek van ötlete, miként járjak el?
gyikarc01@citromail.hu köszi
Küldj egy email cimet légyszi!
Nem tudok semmit Kisújról de nem is voltam még, tavaly gondolkoztunk de nagyon drága volt, de szerintem ott lesz ahol szokott.
köszi, idén is megyünk oda! Kisújról hallottál-e már valamit, hogy idén hol lesz?
Kenesére egyébként szokott valaki járni?
kawazsolti!
z750 04 levegőszűrő árajánlat kéne nekem előre is köszi
Háj kíváncsi vagyok a végeredményre . szép munka .
Jól néz ki remélem megcsodálhatom élőben is mint tavaly kunmadarason
bazz, nagyon jo lett
Elvileg jövő héten meg lesz a távtartó is, akkor már csak a tőcsavarokra ( ARP) kell várnom, és már csak a jó idő kell !
csiszolás és egy kis vtn
így csak nem maradhat
rendszám a helyén!
lábtartók
email: carlos@carlosdesign.hu

markolat meg a karok ( from hong-kong)
Köszi a meghívást, de nem tudok ma menni. Remélem legközelebb összejön.
Hali!
Ne fogd vissza magad!
Egy email címet dobjál légyszi,hogy a sisak festéről beszéljünk!
Amúgy meg ülj kocsiba és irány a Szomszéd kollega nálla lessz az összeröffenés!A címét visszaolvasva megtalálod!
Én egy kicsit foglalkoztam a géppel.
Ha érdekel teszek fel képeket.
Nincs-e valakinek otthon kb. 18 cm lyukközepű kutyacsontja?
Még nem volt időm a motorral foglalkozni egyáltalán
De persze lehet a tankra rakni nem egyszerű de meg lehet oldani
Jó reggelt mindenkinek!

Az ebay-ról tudsz rendelni kb. 8000-ért.
windscreen
Hali! Sikerült a fóliázás? Én a tankra szeretnék rakatni, csak nem tudom, hogy lehet -e az alakja miatt.