Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Üdv a csapatban!
Ilyen adapterrel lehet orvosolni a problémát vagy kormánycsere
Szia! nekem szélesebb kormány van benne így 6-7cm-rel odébb kerül a tükör, és tökéletesen hátralátok.
Sziasztok! Szeretnék beállni a csapatba ! Kis Z tulajdonos vagyok , már mentem vele vagy 10 kilómétert ! Nagyon tetszik , most tanulok újra motorozni . Minden okés rajta , a tükrök kivételével . A karomat látom benne ! Tudtok valami megoldást ? Azt én is tudom hogy előre kell nézni.........
Úgy, hogy már most kivettem a júniusi 2 hetet erre a célra :-) De előtte ápr. végén 18 nap Thaiföld, mert kell a pihenés!
Az új helyen pihen a vas,kicsit koszos még de nemsoká fürdetés:)
Hi All!
elmennek ezek sokat ha karban vannak tartva + vigyáz rá a gazdi
akkor meg úgysi az van hogy előbb lesz meg az 1 év mint a 12000km... de én akkor sem hagynám benne addig az tuti
Szerintem a 2007-esnél kitolták a szervízeket, mert pl a 2005-ös szervízkönyvében tényleg 6e-t olvasok olajcserére, szelepállításra meg 24e-t. 2007/08-aséban pedig 12e az olaj/szűrő, a szelep hézag ellenőrzésre meg 42000-et.
Hotelba nalunk a hazmester faszinak a gpz 500-ba ,94-es,most van 160ezer km.pöcc-röff kis gep.nyaron mentem vele.
szerintem abba meg,nem keves bele megy.Minden nap jar vele nyaron melozni 60km-et.
olajat 6000kell,en 5000nel cserelem.
Itt ahogy nézem 12-t ír, vagy egy évet.
ha leszedik majd csinálunk másikat
bazz irigyellek az ilyen túrák miatt nekem meló miatt esélytelen egy ilyen.. neked hogy fér bele?
nem olajat 8000-ként kell cserélni, vagy évente
enyém is 2007-es és szintén 21 van benne... attól is függ mennyit sikerül menni nekem is volt olyan év amikor kb. 1-2e ment a motorba de tavaly pl 9e
Én simán kinézek ezekből a blokkokból egyébként ilyen 140-150e km-et, normális használat és szervizelés mellett.

Az igaz, hogy olajat csak 12000-ként vagy évente kell cserélni? (750, 2007)
Szevasztok.
A km ora allasa majdnem h teljesen mindegy,20-30ezer km ezekbe a gepekbe normalis hasznalat mellett szervizelve,semmi.egyik kollegamnak van egy o4-es 750-se 68ezerrel,a motor olyan tipp top,hang,kinezet,motor,minden,h nem lehet belekötni...vannak olyan motorok amik meg 10ezernel mar talalsz hibakat.
Átléptem az 51Ekm -t valósan, 2007-es, gyári lánckerekekkel. Elvileg a nyári túránk 6000km lesz.
Tavaly ~3000km, tavaly előtt ~6000km...
Biztos ezek között is akad ilyen de egy magamfajtának aki csak hétvégrkrn motorozik és akkor is csak ha jó idő van évente nem megy bele több mint 1-3 000 km. Tavaly pl 800 km-t sikerült beletennem:-((
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, most azért megnyugodtam!
Tehát abszolút reális egy 2007-esnek a 10-15e km, ha ennél több, akkor az is legalább elvileg teljesen valós. Persze nincs ezzel gond, felőlem lehet benne 40e is, csak akkor valós legyen.
Féltem, hogy vissza vannak ezek is pörgetve keményen, mint a GSX-R-ek stb... Mert ott szinte általános az ilyen 2005-06-osoknál az 50000 km, ami 20-ra, 15-re vissza van állítva.
nekem 8100 km van benne mostmár :D és 2007
Nekem 2006-os a Kawám és 14 000 km van benne. Valós!
Nem mentem vele 1000 km-es túrákra