Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szép! Januárban adtam el a Transalpot 670-ért, tehát raknom kell még mellé, ami előreláthatólag április végére, de max május 10-re jön össze. Ha akkor még meg lesz a vasad, akkor írok!

De egyébként, h-h csak ilyen kevés van benne? Vagy ez a nagy átlag? Nem vagyok ezekkel képben igazán, nekem 74 ezer volt benne (de lehet előtte pörgették az órát, szóval talán több is), de ugyebár az nem volt ennyire fiatal.
Enyém 2007-es és 14ezer vmennyi van benne. És pont eladó
Sziasztok!

Szerintetek valós lehet ebben a 2007-es Z750-ben ennyi kilóméter?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-4
105685


Egyáltalán mennyi kilóméter lehet a 2007-esekben úgy általában?
Köszönöm a válaszaitokat!
Szia! Minden van hozzá . Adatlapomon elérsz!
A km állás egy vicc, de gondolom ezt te is sejted :)
Eléggé át van már variálva a gép, de szerintem ezt szintén tudod. (nem gyári lámpa, tank alatti elem gyárinál nem színre fújt stb.) Persze ennyi idős gépnél ez belefér vagy nem...
Nekem régen volt ilyenem, jó kis gép volt és erős, és szép hanja volt, igaz azon volt egy JMCA sportkipufogó is. Alkatrészellátás akkor (1999 év) jónak mondható volt. Most nem tudom hogy állnak az ilyen szürkeimportos gépekkel.
21000km :D
Köszi.Egyelöre zöldet próbálok szerezni.
majd nyáron elgurulunk oda
remélem nem szedik le
Ádáááám bazzeeeee ......... Mekkora már az a kép az adatlapodon XD
célszerű lenne hozzáprogramozni, de egyszerűbb megoldás beszűkíteni kicsit a sportdobot, hogy akkora legyen a keresztmetszete, mint a gyárinak. igy nem akkora felületen keresztül jön ki a gáz, mint az öklöm. ha jól emlékszem kb 60as átmérőjű legyen (nekem ekkora lett). de ha nem igy van ne kövezzetek meg
Sziasztok!Mi a véleményetek erről a motorról?Alkatrészellátás ilyesmi.....http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_xantus-4
498682
..ezért kell olyan dobot venni, amihez adják a hangtompítot és benne van az E-legal jel.... Mondjuk Bódis-t...
Jah hogy csak ennyi am az uj dobot nem kell hozzáigazítani a motorohoz?:D
csak ki kell akasztani 2 bovdent és kész
Szia!
Lebontod a ball oldali műanyagokat,(2db)ott megtalálod a szervomotort két bowden csatlakozik rá azt kell kiakasztani,de asszem fogja egy zégerféleség(drót )
szóval azt leveszed kiakasztod a bowdent kifűződ a kipuff felé.
És kész
Ja és visszateszed a 2 műanyagidomot
Sziaasztok!
Egy kis segítség kellene: a kipufogónál azt a szelepet hogyan kell kiktöni, nehéz azt kiszerelni?erröl kellenének infók... ugyanis ugynézki lesz másik dobom:)
Előre is köszi!
olyan balos ezust idomom van nekem is valahol ha kell
Szia Zsolti!
Ment az ajánlatkérés!
Marad a gyári szin .Szerencsére bukógomba (is) közremüködött hogy nem sérült sem a tank sem a hütötakaró sem az elején semmi csak a farokidom.
A kormány-bukógomba-lábtartó-oldaldeklire ült fel a motor.A farokidom is csak a leérkezés pillanatába ért le .
Küld el mi kellene adok rá árat mielött bontottban megveszed!
Köszi!
Szia!Igen rendeltem meg még fogok is .Egyenlöre bontottban gondolkozom,több dolgot már találtam.
Hali!Farokidom javitható csak nem lesz olyan a szine sose mint a gyárinak ezért csere lesz bontottra,ha találok.Kormánysúly a sérülésmentest linkeltem be másik oldal cserés ugyszintén.Tükör sem olyan nagy pénz igy inkább azt is cserélem.
Köszi!Már intézödik is az alkatrész .
Hi

Egyenlőre szétszerelve, várom hogy az üléspúp meg a hasidom megoldódjon.

Utána jön a tartó a fentiekkel együtt.

De már fel lett próbálva.

Üdv