Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sokat nem variáltam,a helyzetjelzőre kötöttem.Elbírja még a kabátfűtést is.Deklivédő csak balos van.
ááá e nagy segítség nekem is... Csak kapjak fizut.... utána megcsinálom... A szivargyújtónak az áram honnan lett?
Másik kérdésem hogy a deklivédőt mind a két odlalra lehet rakni vagy csak az egyik oldalra?
Mesteri és olcsó !
Volt egy plexitartóm,az előző Z-m hez,amit a kormány összefogó csavarja tart,abból csináltam a gps tartót.Nem állítható,készítésnél belőttem,hogy pont jó legyen és a töltő vezeték is elférjen.
Elég nehezen tudom értelmezni -de ez biztosan az én hibám -A kormány összefogó egy csavarjához van hozzáfogatva egy kis "csonk" amihez valahogy hozzá van erősítve maga a gps tartó ?A gps a taróban állítható-dönthető? Mert ahogy látom eléggé az ég felé néz ?
A szivargyújtó meg tök jó helyen van .
Robis!
Elkészültem a csomagtartóval!
Szomszédnak kész a kameratartó:
Nálam így műkszik a szivargyújtó,gps tartó:
Ne mondd hogy kecsón esett a hóóó.... Itt Bugacon sem esett... Izsákon sem... Félegyházán sem... XD
A sok-sok jó ötletből -majdcsak összegyúrok valamit!Köszönöm !
itt most is esik a hó
Nalunk mar tavasz van.Lassan be kell inditani a motort..
sehogy nem volt még semmire időm
Egyszer csak lesz tavasz.....
Kevlározással hogy állsz?
nálunk is esett bár nem sok 2cm kb.
Szerintem nem kellene, senki sem számolt be arról hogy valami gebasz lenne velük kapcsolatban. Majd a teszt, alig várom már!
De nálunk ma épp hómobilra lenne szükség.
úgy gondoltam a kérdést hogy nem gond hogy ezen a felnin van a gumi? nem lesz kevésbé biztonságos, vagy nem viselkedik furán kanyarokban ezzel a felnivel aminek azért más a formája mint egy motor felninek?
A felni és a kar együtt számít súly szempontjából, a felni ET- je miatt kapott 3 cm pogácsát, meg ARP tőcsavarokat. De lesz egy játszós vfr800 kerekem is, mert ha megháborodok akkor azzal kell füstölni, mert erre a moci gumi hát.... nem könnyen megy fel! Aztán találkozókon nem biztos hogy sérülés nélkül megúszná az átgumizást.
Persze, hogy lecserélem!
Piedónés ballonos honda felnire!
akkor jól látom én de nem gáz hogy ez nem motor felni? bocs ha hülyeséget kérdezek
Ultra qurva durva... NAgyon szép...
Belezúgtam ebbe a felnibe nagyon
Az elsőt is cseréled?
Ennél szebbet nem láttam még....
7x17 dotz touge felni egyébként.
Hali mindenkinek,
szomszéd ez a tied: