Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Támogatom az ötletet!Jól néz ki, dizájnos!Kell ennél több ?
Hello Gyapi!

És nem is tudnál csinálni régi z-re? Mert szerintem azt vennék mint a cukrot, mert semmit nem kapni rá, max. tényleg csak heroin áron. A bukógomba sajna nem védi egyik deklit se,.
ok,
Sziasztok!
Ha valakinek kell Z-hez plexi 11000-ért tudok rendelni.
2003-2006ig vagy 2007-Től.
A nagyobbik Gyapi-féle plexi
hmm kár
Jobb oldalra nem tervezem,az nem lóg ki nagyon.Bal oldala azért necces,mert sima eldőléstől is megsérül és nem fogja meg a gomba.Rizoma is csak a bal oldalra csinál hasonlót.
THX. Tavasszal az első közös túrát hozzád kellene megejteni egybekötve egy nagybevásárlással nálad és kajával.
Legközelebb erre jársz csörgess meg,egy kajára mindig ráérek.
ok,1 félretéve!
jobb oldalra nem csinálsz?
igen, igen én is így néztem kép alapján
minden ok, jól vagytok,
hétfőn ott voltam melózni, gondoltam, hogy megcsörgetlek, hát ha ráérsz kajálni, de délután vissza kellett mennem Pestre,
majd legközelebb
Tudod gyapi, engem felírhatsz. Tudod nagyvásárló vagyok nálad.
Lesz később is.
Szeva Figu!
Szerintem nem jó a régebbi Z-re,egész máshogy néz ki a dekli.
Későbbiekben is lesz még? mert érdekelne engem 1...
Szeva Gyapi koma!
jó ez a régi kis Z-re is
külsőre sajna nem egyformák a deklik szerintem
FIGU
Sziasztok
Csináltam egy pár deklivédőt a bal oldalra,ha valakinek kell,3500 ft/db.Felragasztható akár sziloplasztal is.
Úh hát ez gáz.... Legalább megkeresed a motorra/motorba valót, úgyse lehet mostanába mászkálni még.
A 14:00ás kezdést amúgy se tudnám tartani (akkor még nagyban keverem a kolbász húst szerintem ), meg egyedül nem kafa 200 kikómétereket kocsikázni
Az aktuális telszámom telenoros 9kettőhárom-négy-7harmincketttőőő!
Ha passzol rád, akkor biztos meg tudunk egyezni.
Akkor csúnyán el kezdek alkudni, és meg is vásárolom
ahogy nézem méretben, kinézetben, árban is kb ugyan az mint a gi tech pro
nekem egyenlőre még okésnak tűnik
Helló Csucsu! Dehogy kelt el, nem vesz senki semmit se. Ha nem veszi meg senki tavaszig, tényleg ezt fogom hordani a béjemvén, ez legalább jó rám (Minden mást kinőttem. Na ja, emelgetni a 11 kilós csemetét jó kis edzés...).