Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én úgy oldottam meg a szivargyújtót, hogy (mivel a debreceni yamaha máthé-nál ~5-6000Ft volt a kormányraszerelhető és szerintem egy Z-n nem is szép erre a helyre téve) bementem egy autóalkatrész boltba, vettem egy szivargyújtó aljzatot, egy kábelt, egy biztosítékot+foglalatot, nameg sarukat. Az egész olyan 1000Ft-ban volt és az ülés alá tettem. A tanktáska átlátszó rétege alatt teljesen hibbbátlanúl használható a gps, nameg szerintem nem is biztonságos a kormányra fogatás, + nem is olcsó. Így jártam meg tavalyelőtt horvátországot és már többször erdélyt is.
Csak egy ötlet....
nagyon ütős lett a gép
ez minek a hátsó felnije eredetileg?
Na megoldottam
Nem bírtam magammal és kimentem a garázsba csináltam egy kampót gyors azzal kiakasztottam (nagynehezen) a rugókat majd szétjött a dob hátulról a 2. kis ütésre ki is jött a szűkítő
Be is indítottam jó mély a hangja...várom a jőidőt hogy kipróbálhassam
Szerintem meg áztasd be egy éjszakára pld: benzin vagy gázolajba .Vigyázva a carbonra ! Próba cseresznye!
Fújjál a 2 lemez közé wd 40 et és göbölyű fogóval fogd meg a csövet és kicsit jobbra balra tekerd,mozgasd meg mintha kerek lenne(de nem az)ha igy sem megy akkor a te verzióddal próbáld,de csak úgy ,hogy valaki fogja,mert a karbon palást eltörik a végén
tuti belevaló csak sztem sose volt kiszedve aztán belekokszosodott...azért kéne szétkapnom a rugónál hátul akk onnan ki tudnám verni
Ha a belevaló van benne akkor ki kell.
Ha beleverték akkor szívás
Dobj fel 1 képet!
Kösz! akk szted kifog jönni,mertmár feszegettem kampót beakasztottam de nemenged?
Hali!
WD 40 és egy csőrös fogó!
mindenképp- akár még kettőt is vehettél volna-ócsó volt
Szevasztok! Kis segítség kellene!
Megvan az uj Remus dobom a Zére de az a gondom vele hogy a szűkítőt nem tudom kiszedni mert beleégett/szorult már. Kicsavartam azt a kis pici csavart feszegetem de semmi. A kérdés az hogyha a rugókat kiakasztom akk szétjön a dob és hátulról esetleg könnyen ki tudnám ütnii?
Helló mindenkinek
Super köszönöm !
Gondolhattam volna ,hogy azért mindent nem tud a cucc! Ha esik akkor:
- megállás
-kihúzni a navit és eltenni
-kupak rárak
-indulás tovább
Én az ülés alá tettem, még a tavalyi nagy viharban sem ázott be
ebben benne van asszem a biztosíték
még nem találtam ki h hova fogom rakni mert kormányvéget vettem ott és akkor láttam 500 Ft volt megvettem de még nem foglalkoztam vele, gondoltam annyit megér
Ez egyszerűbb kivitelnek látszik.
Kormányra fogod rögzíteni ?-vagy hová ? Biztit adtak hozzá?
Én itt vettemlink
Csak akkor vízálló,ha a gumi fedele rajta van.
én ilyet vettem még nem raktam fel
http://homasita.hu/index.php?m...
Nem annyira olcsó szállítással !-de praktikusnak látszik .Csak azt nem tudom ,hogy csak a sapka lezárásakor csepp és vízmentes vagy akkor is ha rá van dugva pld. valami fogyasztó?
nem vagyok okosabb
csak pont múltkor néztem ezért emlékeztem h tuti van
-Hát persze !
-Te okosabb vagy mint én !
OK! Köszi !
de ott van
http://www.louis.de/_30798942f...

ez a neve ha nem jó link: KFZ-EURO-BORDSTECKDOSE
Ott nincs! -de azért köszönöm !
Ronda az a hátsó felni nagyon

yoshi (szerű)
még teszteletlen!