Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Milyen kifufogód van ?
Miri! Lentebb megtalálod, de egy üvegműves csinálta.
Hali Szekka! Ha kész légyszi küldd át nekem is mail-be! Köszi!
Ja. Most már fent van az adatlapon az e-mail címem!
Hello.

Megkérdezhetem, hogy került az E betűt a dobba?
Nekem is jó lenne csak sejtelmem sincs, hogy kellene kinéznie vagy mivel lehetne rá csináltatni.
Hádde Lájossss! 12 nyelven egy sorszám?
Nekem egy oldalra ráfért minden ~ 20 motortípushoz, 4 nyelven.
A kódok viszont csak egy nyelven vannak feltüntetve... Biztosan átbaszott a mivv....
Jöhet!
nekem E gyárilag van de papír nincs
Na ezek alapján mindenki megtudja csinálni a maga kis lapját!
Jaja az enyém is füzet benne a z750 és z750s duma arról lőttem képet pár napja de ha ennyire rá vagytok feszülve a témára akkor valahol beszkenneltetem azt lövöm mindenki méljére
Csak még várjatok pár napot....
Nekem is csak azért kell hogy ha majd megyünk nyugatabbra... mert nagyon tervbe van... Meg egy db killert csináltatok... E betű már van
vagy kicsit átírjuk.-... :D Én azon leszek XD Ne legyen már olyan mint nektek... Nekem egyedi lesz XD Raptoros még úgysincs sztem az országban XD
akkor én leszek az egyetlen akinek nem kell a bizonylat szarok rá
jól beszélsz
Ló estét!
Szia Strici!
Nekem is elküldenéd?
a bizonylatok engem is érdekelnének
megköszönném ha mailbe elküldenétekk

köszönöm
Majd sorszámot húzunk!
Motor_fan_01: Egy Z ezerszer szebb és "fickósabb" mint egy SV. De különben meg vegyél pink motort, ha azt szeretnéd, hogy a csajok (is) utánad forduljanak. A csajok 99,9%-át a motorok amúgy totál hidegen hagyják. A maradék 0,1%-ot pedig a motorok jobban érdeklik, mint a motoros pasik...
Nekem a könyvecskében külön a motortípushoz jelen esetben zx-6r (2004) illetve a kipufogón található sorszám van "hozzáadva" kb 12 nyelven! dobok egy képet pill
na ez széplessz
megállítanak majd minket a rend őrei egy közös motorozásnál, és minenkinél ugyanolyan papír lessz
akkor mitmondunk? leértékelés volt a tescoban?
Most /60-ast tettem fel, de ha beválik akkor kelhetnek, egyébként vágatlanok?
Hát ha be tudnád szkennelni akkor jöhetne Megnézném hogy jó lenne-e.. Email: cindroka (kukac) freemail pont hu
Sziasztok, nekem is át tudnátok küldeni a kipuf papírokat?