Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megjött az emelő köszönöm széken Csak még nem tudtam felállítani
ígyvan azzal sokkal hatásosabban lehet jelezni
Refinek ezért nem lehet xenon használni, mert az nem gyújt be azonnal. Nekem a sima izzó van bent, úgyis nagyon ritkán használom csak. Ha jelezni akarok, akkor én általában a jobb csuklómat használom
irigyelni, nem az a másik szó a megfejtés :D
Hat en csak irigyellit tudlak ezert...

Boldog Uj Evet igy elore minden Z tulajnak! :D
Na en mentem fel a Madarasi Hargitara
Ha netan valaki kozulletek szinten ott lepik at az uj esztendobe akkor kivanom, hogy talalkozzunk jo fajta paleszem van
@Gyapi

megjöttek a cuccok fasza lett, postás bácsi viszi majd a zsetont
Rovid emlekkepek a nyarrol
http://motorostura.hu/
max hosszabb vezeték kell aztán be kell dobni az ülés alá
egyik bibi
a másik hogy én 3 éve vettem a kocsiba és ez olyan hogy bekapcsolás után 2-4mp mire felizzik így jelzésre pl nemtudnám használni.
Csak sok hely kell a 2 nagy autóba való trafónak
nem kell hogy másképp világítson refibe is kell egy szett ennyi egy autó szett pont jó erre a célra
Hali!

Most a kocsimba is xenon van (projektoros lámpás) és megvagyok elégedve, csak énis gondolkoztam motorba is mert szeretek látni , de xenon mellé még 5 ropi 2 izzóért amiből csak 1 kellene.... lehet skót vagyok eme téren de én soknak tartom lehet megmarad gyárinak.
Ha ilyen emelt fényerejű izzóra gondolsz akkor osram night breaker vagy tungsram megalight ultra izzókat ajánlom kb 5 rugó egy pár kocsikba most ilyenek vannak bent a xenonok helyett sokkal jobb mint a hagyományos.
Szeva szomszéd
Reflektornak milyen izzó van betéve? sima hagyományos vagy valami kékesített?
Gondolkoztam énis a xenonon, de engem kicsit zavarna, ha a tompítot és a refi másképp vílágítana
Köszi!

H1 H7 készleteim vannak itthon.
az jó olyanom van
Az új Z az H7-es, ha jól tévedek.
Mondjuk én a lámpát nem láttam de a lámpára való foglalat 3 lábú, azért mondtam én a H4-est de akkor az biztos a helyzetjelző lába.
A régi Z-nek H7-es izzója van, kettő. (Nekem már égett ki és cseréltem...)
Az újnak is 99%, hogy ugyanaz, mivel az is két külön izzón világítja a tompítottat, illetve a távolságit....(akárcsak a régi Z.)

(A H4-es duplaszálú, ha az lenne, nem kellene két izzó és a lámpa is más alakú lenne...)

Z.
2004-2006-ig biztos h4 tegnap néztem :-D
ok de az újba milyen kell?
ez van
Passzolom a kérdést, sosem volt régi Zém
Látom más is be van tárazva....