Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah nekem is inkább a yama, színt meg magasról leszarom, erdőben kit érdekel... amúgy meg úgyis elfektetném néhányszor majd át lenne fújva
Mind a 2jol nezz ki,a nyomatek miatt mondanam a yamahat,de ez szin
télre kéne hogy mehessek vele csapatni az erdőbe, de egyenlőre még csak gondolkodom rajta

ezeket néztem:
Kawa
yzf426
Nem ismerem.Biztosan jó.
Telre venned,vagy csak gondolkozol rajta meg?
baszki erre nem elkezdett esni az eső.... öröm lesz hazamenni
Szia!
Gyárilag 10 én vagy 15 vagy 20 raknék bele ezekre a magyar utnak nevezett .......
Rábeszéltél, én is csak délig fogok dolgozni, utána tolok egy Esztergomot!
Sziasztok!
Kawazsolti én érdekődtem hogy milyen olaj van gyárilag a 2004 kis Z teleszkópjában?
És milyen olajat ajánlasz?7.5w-el milyen lenne?A súlyom kb 75kg!
A válaszod előre is köszönöm!
Én ma is és holnap is motorozom
Najó azért a pofátlanság határait ne feszegesd
En meg holnap nem dolgozom, csak elmegyek motorozni valahova :D
Én holnap tuti azzal jövök. Kib@ jó idő van.

Panyo: összeraktad a szöcskéd? Kigurulnék kipróbálni holnap
amúgy meg igazából ha nem esik épp semmi, illetve nincs hó az utakon akár télen is mehet az ember szép óvatosan el tud gurulni ha jó a ruhája
amíg jó idő van én megyek utána úgyis lesz vagy 3 hónap amíg csak nézegetni lehet a gépet
Ez a beszéd!
Én két éve kint voltam karácsony előtt Bécsben, s meglepődve tapasztaltam,
hányan motoroznak még olyankor is! És nem robogókkal a motoros futárok...
Én is azzal jöttem ma is melóba
Tedd csak vissza, kár volt még kivenni...
Én a múlt héten is, illetve a héten is még motorral közlekedek! Kivéve ma...
Panyo!

Csak most láttam a méregetésre vonatkozó üzeneteidet, este ha hazaérek lemérek mindent.
Ma lehet kész lesz a kerekem is a felnipolirozással, majd rakok fel olyan képet, ahol látszik majd a féktárcsa is...

Anno sokat olvasgattam külföldi fórumokat, úgy rémlik, hogy a zx6 tengely 25 mm-es, a régi Z-jé pedig csak 20mm.
Az átépítés során nekem lett másik kerekem is, de amúgy két úton lehetett volna működésre bírni a régi Z-jét. Vagy úgy, hogy két persely készül a tengely végére szűkítőül a villabefogóhoz, vagy kerékcsapágyak cseréje oldotta volna meg a méretkülönbséget.

Z.
másik amit még néztem egy klx 250
@Roys

mennyiért adod a kulcsot? jó a sima z telóhoz is?
Paint?
igen érdekel, mindenképp vennék egyet,

hátha betudom normálisan lőni és esetleg nem kell cserélni
Plazer.
Igen valahol igy van,nem igenyel annyi törödest mint a 2t motorok.en szeretem nagyon,viszont h öszinte legyek a 250 cr valahogyan jobban bejött
most hétvégén még nagyon jó idő lesz, én most a hosszúhétvégén is mentem 2 nap is, ma is, holnap is azzal megyek, amíg még lehet... aztán jön a tél csak nézegetni lehet majd a motort
Pont ezen gondolkoztam énis 2hete nuku motor és már elvonási tüneteim vannak