Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja ghostrider
aham, akkor megvan a hiba.. majd átnyálazom én is mert most elég sokat fizetek 9800/negyedév
Ha csokit akarsz akkor Hayabusa turbó nakedbike
Az én jövő évi díjam 9 796 Ft, Union24-nél. Idén egy 20-as volt, szintén az U24-nél.
Én úgy tudom, az alkusz kalkulátor oldalak nem számolnak U24-re, csak a "sima" Unionra.

....alakul az első futómű... majd teszek fel képet. Sőt a hátsó Zx10 rugóstagról is....
Hát ha te olyat akarsz amitől "becsokizól" 150lóerő fölött keresgélj
Azt nagyon pörgetni kell, mentem már én is, 8ezer alatt csak gondolkozik!
mentem 600 hotnettel de megmondom őszintén nem voltam hanyattesve. Jójó de nem volta az a mindjárt becsokizok érzés...
union tavaly felhívtam őket és mondták h pont azért mert ha az ő oldalukon kötöd akkor még 20% kedvezményt adnak
ha akarod megemeli de alapból nem jellemző rá de ha akarom akkor igen
sztem meg
Bakter82, csak akkor, ha benzint is veszel bele...
Még azért nem teljesen
Ahha. Már át is igazoltál
Hát mentem már ezzel azzal előtte de nem tartottam magamat soha nagyon jó és menő motorosnak(mostsem )

Ma voltam egy kb utolsót kerülni, hát vigyázzatok mert a temetőlátogatok.... a vasárnapi soffőrök előkerültek vigyázzatok magatokra!
Szia! Én tudom ajánlani az ezredest! Szerintem egész ,,nyugodt" motor! A 750-hez viszonyítva inkább nyomatékban múlja felül! De veszi kettesben is
ez a tartsuk be a lépcsőket azért nagy átlagban igaz az emberekre

persze át lehet ülni csepelbicikliről is nem feltétlen halsz meg de nagyobb az esély

amúgy meg gondolom neked is volt motoros tapasztalatod előtte max. nem ilyen nagy motorral
én csak azt nem értem hogy miért van az hogy biztositas.hu vagy netrisk.hu nem ugyan azt az árat hozza mint pl. az unio24...pedig elvileg az lenne a lényeg hogy ott miden biztosító aktuális ajánlatait lehet látni
Sorry a szerintem után hiányzik a hülyeség szó
ezresről nem tudok nyilatkozni olyat még nem vezettem, de 750-et ki lehet tenni 1.-ben gázra kerékre ettől az ezres erősebb
Hát biciklivel babettával is meg lehet halni....
Ez a tartsuk be a lépcsőket dolog szerintem. (Első saját nagymotorom TL1000 és még írogatok látod ) Rajtad múlik hogy tudsz-e uralkodni magadon és persze a motorodon..
a gs500-al is meg lehet halni... sőt egy simóval is, ha ésszel még "túlélheted"
Mennyire brutál? Megemeli gázra az elejét? Most voltam kereskedésbe kinéztem de menni sajnos nem tudtam vele mer sietősbe voltunk.
(unionnak igen jók azárai) nekem allianznál lett volna a negyedév 15000 igy unionnál egész évre volt ennyi....
én schwalbe után ültem át és élek még. ész kérdése az egész