Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az oké .. szoktam is...
melegíteni meg minden gumit kell
ok beszélhetünk róla , bár jobban szeretem ha párban van meg ezt is úgy vettem hogy 95%-os volt nem teljesen úgy viszont az új ár töredékért, ebből egy szett akkor 100 lett volna
amúgy én lehet veszek egy ugyanilyet hátra újat, vagy teszek fel vágott slicket.. bár az hatóságilag necces viszont kurvajól tapad és 20/szett és ebben benne van a szerelés is
XD NE is mondd. hiányzik a kis sm... Kanyarokba úgy csúszkáltam be vele XD De ezzel ha elcsúszok kicsit húzósabb mint a drz-nél :D
tegnap nekem is ment egyszer keresztbe de olyan szinten mint egy supermoto a kanyarban
Valami gumit majd nekem is kell jövőre.. Ezen dunlop d208 van most. DE amíg nem melegszik be addig.. MA csak 2x táncolt be a hátulja kigyorsításnál :D
plazer!
tavasszal én is veszek gumit, de nekem csak első kell. Pirelli diabco corsa III at néztem. ha esetleg ez a gumi bejönne, vehetnénk párban, mert ugy 10 essel olcsobb összesen. aztán valahogy elosztjuk.
meg előtte michelin pilot sport volt fent amikor használtam azt gondoltam nem rossz gumi... de amikor felrakattam a power 1-et... hát igen azért ez tényleg k. jó
ja azért kopott a széle is szerencsére
amúgy tényleg jó gumma és a közepe egy kicsit keményebb keverékű, a széle felé pedig egyre lágyabb
ma is mentem egy kis karikát olyan puha volt mint a gyurma
az a sok agresszív kigyorsítás :D DE inkább a gumi kopjon mint a lelked
igaz hogy kurva jó gumma volt szívesen vennék megint ilyet - michelin power 1 mindekinek ajánlom
amúgy pont ma néztem hogy megint elfogyott a hátsó gumám...tavasszal vehetek megint
én ha rendesen lassítok épp egy picit használom amúgy első, akkor kell ha hirtelen módoítani akarsz az íven vagy ha csak csorogaz a kocsik között akkor jó, de hátsó fék nálam nem szempont
lassítani én pl azzal szoktam. Jó nem lényeges de nekem annyira nem fasza. Viszont az első az fasza..
de mikor használod annyit a hátsó féket?
ilyen simán bemegy valyon a 07-es Z-be is?
Nekem elmondom őszintén hogy sokkal jobbnak tűnt a zéé hátsó féke.. Nem rossz meg minden.. meg maga a motor se rossz de nekem a zéé jobban bejön.
Igy néz ki a 04-05 évjáratú zx10 hátsó rugóstag beépítve (Egy 06-os gépből való, kb 14 Eft volt)
Mókolás nélkül befigyelt.
Köszönöm . Még majd jönnek apróságok...
Ez igen!
Bekerült a gépbe a zx6 első futómű.
amúgy meg szerintem megyünk még idén együtt én még nem rakom el ha ilyen jó idők vannak még megyek vele

ma amúgy nem mentem olyan sokat mert beugrottam haverhoz aztán eldumáltuk az időt
"Kikúrt penge" a gép
pénteken láttam a prototípust az nekem tetszett de akkor még nem volt meg hozzá a kerék
azt mondta a srác hogy szombaton megcsinálja de után el kellett mennie valami családi programra így nem láttam a teljes végeredményt, de holnap szerintem hozza nekem és akkor teszek fel képeket
hátsó fék, ahhoz kicsit erősebben rágondolok már csúszik is a segge