Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyesben ha hirtelen rárántod a gáz akkor felemeli rendesen, még kettesben is van hogy teljesen elkönnyül az eleje de ott már csak gázra nem veszi fel
király lett
biztos én voltam, fent voltam egészen Letkésig
Plazer a motoremelőkkel mi a helyzet?
ÁÁá énse bírtam ki.. Mennem kellett gépelni. Ideiglenes rendszámtartót feldobtam addig. Teszteltem az rsv-t. Nem rossz nem rossz de a zéé akkor is jobban tetszik. hátsó fék jobb a zéén viszont az első az odabasz az rsv-n. + a Zéé nekem sokkal kezelhetőbb... minden téren.
Az enyém (szintén 05-ös) jóval kevesebbért ment el. Pedig komoly extrák voltak rajta.
Kimaradt belőle egy 16-és 17 fogas első lánckerék, gyári vezérmű tengely, stb. Ha valakit érdekel: seducertt@hotmail.com
Attó lfügg mit takar a téli ár....
Bivaly0 most barátnőméknél vagyok,este megyek haza teszek fel képet!
Láttam Neked is egy szép boxid van!
Értettem Körfa!
Az en 750-emet adjuk el neki teli aron
Z750Roli!
majd mutatsz képet a kutyádról? kiváncsi vagyok milyen a boxered
voltam én is egyet csapatni, egyszerűen nem birtam ki, előhoztam a lakásból :P
plazer mehettem volna veled, csak korán indultál.
M2-n annyi motoros jött szembe. :P

most jut eszembe, nektek emeli 1esben az elején? nekem 8000 től egy kicsit csak elemelkedik. gyári áttétel miatt?
Bakter82!
Ezt nézted!
Képen szépnek tűnik!
Kawasaki z1000/használtautó
Király lett
Jó lett!
FElpattintottam ma a felnicsíkot meg 1-2 apróságot. Íme az eredmény.
Felnicsíkkal elvoltam 1-1,5 órát De a jó munkához idő kell... A szarhoz meg mégtöbb
Nem nem... megy ki németbe vissza dolgozni és nem tudja használni.. Ezért adja el.
Vác Földváry Tér előtt, mentél Sződliget felé.
na megyek csapatok egy kört, majd később jelentkezem
bakker de nem tudok ma írni... z1000-ből... na
láttátok hogy z100-bóől vannak új színek? van végre kawa zöld belőlelime
tényleg hol láttal?
Szevasz.
Mondjuk 1,2mill nem is er az tuti.Viszont van egy z 750-em eladó,nagyon baratsagos aron(szerelmes lettem egy masikba)jo allapotban.Ha esetleg erdekel.
Jah ebben igazad van.
Régótabent van a szalonba, és régóta nézegetm ezt, csak eddgi 600 -ast akartam gs -után. Aztán nemrég mentem haver UJ hornettjével. Fasza, mint a svájci óra. Meg gyönyőrű meg minden. De a fene tudja. Nem volt aza brutális amire számítottam.
Azért a könyvön látszik, hogy régi. A pecséteken és az íráson is lehet látni, hogy mikori. Az enyémen is látni, hogy három éves papír.