Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olvasom, hogy motorgumiról ment a téma. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy nekem csak akkor volt új gumim, amikor 2007-ben haza hoztam a szalonból. Az pl. nekem egyáltalán nem jött be(Dunlop Qualifier), mert okozott meglepetést néhányszor. Utána csak vágott slicket hastnáltam, igaz egy szezonban 2-t is megevett. De ott aztán nem volt gond. Már a 3. garnitúra Bridgestone Battlax-ot fogyasztottam le és csak jót tudok róla mondani. Meg hozzá kell tenni, hogy azért megbízható helyről szerzem be, párban 15000 Ft-ért.
most megnézem mindenhol, meg át kell nyálaznom mert kocsira is újrakötöm ha olcsóbb
Ha rám hallgatsz, az union24.hu-n nézed meg
mindjárt én is csekkolok, nekem csak olcsóbb lehet mert most 10/negyedév
meg azért néztem azt mert ennek a motorját szerintem elég nehéz meggyilkolni nem kell szarrá forgatni mint egy kis 2t-t
lehet hogy jó de futózottat inkább nem vennék... fene tudja milyenre van az megcsinálva lehet teljesen hibátlan de ha nem az életem múlhat rajta
nem tudom hogy lett ilyen olcsó,2011-es díjszámítás és ez jött ki
nekem is sokkal olcsóbb, de azért ennyire nem mint neked

nekem 13 ra jött ki neked h h ilyen olcsó?
Ajánlatok:
Biztosító Éves díj
Union Biztosító 1 921 Ft
Magyar Posta Biztosító 2 262 Ft
MKB Általános Biztosító 2 380 Ft
Signal Biztosító 2 400 Ft
Generali-Providencia Biztosító 2 530 Ft
Genertel Biztosító
A Generali Csoport direktbiztosítója
2 545 Ft
Közlekedési Biztosító Egyesület
+havi tagdíj: 150 FT (1800 Ft/év)
2 920 Ft
K&H Biztosító 3 108 Ft
Allianz Hungária Biztosító 6 120 Ft
Wabard Biztosító 12 996 Ft 12 996 Ft
Jövőre elég olcsó lesz a biztosítás a mocira.
Egy páran kérdezték már tőlem is hogy nincs-e egy kis bulldog vér benne!Egy dömper!
Nem kerdeses.Egyebkent elado a rendszerem ha esetleg erdekel vkit.szoljatok.
Köszi
enyém ilyen kis kecses, mondjuk csaj. ismerősömnek van 5 hónapos kan, nagyobb mint enyém, olyan a mozgása mint egy tehénnek, azon röhögünk mindig
Szép hangja van az egyszer biztos!
Szerintem mindegyik egy pózer!
A szomszéd utcában is van egy az is nagy figura!
Az enyém június 4.én ünnepelte a 7.Születésnapját,de a kora ellenére még most is nagyon játékos!

Ő egy elég vaskos egyed!Mondjuk minden estére jut neki egy kis pizza,vagy valami finomság!
szivesen.
Nem hangos,szerintem hanem olyan kiraly melyes .imadtam,amig le nem kelletttttttt vennnnnii a rendörök miatt.[
Köszi!
A határon amikor jövök haza a szomszédoktól mindig mondják hogy már előre hallották hogy én jövök,megismerik a hangját felénk!
hát ez a kutya is csúcs
az összes boxer ilyen pózolós? mintha mondaná, hogy "na fotoznak, szépen merengek a távolba". gondolom ő már idősebb, jóval vaskosabb mint az enyém. nekem még csontváz :D
Szep kutya..ilyen nyitott Micronom van nekem is.Szep hangja van:-)
Bivaly0!
A képek ahogy ígértem Riniről!
Nekem is az van.Nagyon jo kis motor,es igen nagyon jo aron vannak.
Komoly erdeklodoknek elmondanam,ha mar megnezte,es hidd el tenyleg jó ar lenne az.
Az nem is sok :D
Akkor csak kb 80km re vagy tőlem (Mórahalom)
csongrád megyében te merre vagy megtalálható?