Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bugaci lakos vagyok.
Hát ez szivacs Hát én most ezt nem dobom már le... amúgy ha nem titok kecsó környékén merre vagy?
én is ott vettem a pukkanósat... körösön :S
csak azért mondom, hogy óvatosan az ilyen használt gumikkal
Srácok ti már láttatok futózott motor gumit?
futózzák, futnak vele 1000 km-t.... hát biztos van az ember aki elsőre kiszurja, de én aki életemben láttam pár gumit, tuti nem

de biztos van köztünk olyan aki megmondaná
Hát nem tudom. Kiskőrösön vettem egy hapitól már a 2. szett gumit de ezek jók nem málik és egyenletesen volt kopott, és persze jól tapad.
hát ha jól megvan futózva akkor nemnagyon... csak használat után kezd válni futófelület..
Dehogynem lehet legyilkolni,hidegen kell csutkázni neki .
Azért azt ki lehet szűrni nem?
húú én vettem 1x új gumit... a DRZ-re raktam használtat... első pályázásnál elszállt... 80e-ből úsztam meg csak a moci kárát.. +40-ért vettem egy új hátsó gumit...
jaja, az is élmény, hogy "betöröd" az uj gumit, mint a lovat :D

amugy meg, ami még para: lehet hogy az a gumi egyszer már egyszer fullra lekopott, aztán futózták. és akkor kapsz egy 20000km-t futott gumit 90%os ként :S
gumit én is tudtam olyat hogy pályáztak vele... és pl a bal oldala 30%_os volt a teteje 90 a jobb oldala meg majdnem 100%.. Csakhát nekem ilyen nem kell :D
Ja az biztos, hogy megkímélt női tulajdonos. Fojtással meg nem számít ha csutka gázon megy az ember, mert úgy nem lehet legyilkolni.
értem. hát ez igy oké. de gondolom ez eléggé olyan, hogy ha mázlid van épp akkor kifogod.
mondjuk ráérünk.. sajnos :S k*rva tél
amit én vettem azt egy német tesztcsapattól hozza a figura mentek vele 1-2 kört a pályán aztán másik gumma fel de a széle sincs elkopva stb és amik neki vannak azok tényleg szépek
hát ha te ott ilyen időben 200 fölött tekeregsz föl.... állat vagy :D
de szerintem engem föl se vinne azon a dombon 200 al. 100 kilot nem szereti az emelkedő :D
csak azt nem értem, hogy ki ad el alig használt, tényleg jó gumit?
én ilyenekben mindig valami turpisságot sejtek... sajna bizalmatlan vagyok.
én is voltam ma naszályringen, de 2 fölött
mondjuk nekem egy szett most kevés lett volna mert mentem 9e km-et annyit a hátsó nem megy el az új sem nagyon
hát én ma nagyon befosva mentem. nem is csuszott igy ki, csak a biciklisek nevettek amikor elszáguldtak mellettem :):)
a "naszályringen" belőttem 160 ra aztán ugy föl. többet nem lehet szerintem ilyenkor
Én se szoktam újat venni használtba tök jók vannak picikért. 1 szezon 1 pár kb 25e szereléssel Az új se bírna ki 2nél többet és az min 60
Mondjuk nekem annyi nem olt elég amg kiértem lakott területen kívülre.. Na mind1..
Jövőre énis szeretnék beruházni egy crossra.. De szigorúan 250 2T
addig míg nem meleg szar mind... ez is melegen überalles de amikor idulok egy döntök egy picit + egy kis gáz már érzem is hogy fogog ki oldalra és csúszik a segge... szóval addig csak óvatosan, de ha meleg akkor már lehet kenni neki
nekem egy cross kéne télire azt nézegetem, yzf426 van elég jó áron